Vyjížděli například do Petřvaldu na Karvinsku, kde sedmašedesátiletý muž spadl ze žebříku na hranu betonového schodu. Při třímetrovém pádu utrpěl poranění páteře. Sanitka jej převezla do nemocnice v Orlové.

Podobná situace nastala také ve Staré Vsi nad Ondřejnicí. Ze žebříku se zřítil sedmdesátiletý muž. Zranil si nohu. „Posádka záchranné služby musela ošetřit nejen postiženého, ale i jeho manželku, která si začala stěžovat na obtíže interního rázu. Oba byli předáni do péče Městské nemocnice v Ostravě,“ uvedl mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Na žebřík zřejmě dlouho nevyleze ani pětašedesátiletý muž, který z něj spadl v Ostravě. S poraněním hlavy, ruky a zad skončil v Městské nemocnici v Ostravě.

V Lískovci na Frýdecko-Místecku spadl z lešení sedmasedmdesátiletý muž. S těžkým poraněním hrudníku byl transportován na úrazovou ambulanci.

Vrtulník zasahoval při úrazu osmapadesátiletého muže ve Frýdku-Místku. Ze čtyř metrů spadl ze střechy, kterou opravoval. Byl při vědomí, lékaři však u něj zjistili vážné poranění páteře.

Čtěte také:
Ženy pád z okna nepřežily, mladík ano