Pod sjezdem z červené lávky, která vede několik metrů nad zdejší komunikací, leželo tělo mrtvého bezdomovce. Na místo byli proto co nejrychleji přivoláni zdravotníci, kteří už jen mohli konstatovat smrt.

Kritika na internetu

Na známé sociální síti se nato v souvislosti s tímto případem objevila kritika. Ta se týkala toho, že ještě večer 24. ledna se na inkriminovaném místě nacházela nejen hromada oblečení, ale i gumové rukavice, které patrně patřily zesnulému. „Nezlobte se na mě, jenže osoba mohla být infekčně nakažená. Proto takovéto věci by se neměly jen tak povalovat na ulici," rozčiloval se pisatel.

A další vlna kritika následovala poblíž „místa činu", kde redakce posbírala nelichotivé reakce. „Je to hrůza. Sama mám malé dítě. Nedokážu si vůbec ani v duchu představit, že by se těch rukavic dotklo. Mohlo by se klidně nakazit nějakou nebezpečnou nemocí," nebrala si servítky žena z Frýdku-Místku.

„Je to každopádně neskutečný bordel. I když jsem bývalý policista, dovolím si jednu poznámku. Měli se o to postarat oni. Podle mě jsou někteří zbytečně přepláceni. Měli by hlavně pomáhat a chránit, což se někdy ovšem neděje. To je čistě můj názor," uzavřel dvaašedesátiletý Jaroslav Dřízga z Frýdku-Místku.