Nehoda se stala o půl dvanácté na silnici spojující Frýdek-Místek s Vratimovem, poblíž firmy Marlenka. K místu okamžitě po ohlášení vyjeli hasiči, záchranka a z ostravské základny vzlétl vrtulník.

Lidé z místa oznámili, že v havarovaném automobilu je zraněná žena, kterou nemohou dostat ven. Zraněno bylo také menší dítě. 

"Nahlášena byla nehoda dvou automobilů a ošetřit bylo nutno čtyři pacienty – čtyřleté dítě, sedmdesátiletou ženu a dva muže. Záchranáři je ošetřovali se středně závažnými poraněními a poté transportovali do nemocnice ve Frýdku-Místku, jednoho z pacientů pak do FN Ostrava," sdělil mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl. 

Okolnosti, za jakých k nehodě došlo, vyšetřují policisté. Doprava v místě havárie byla po dobu zásahu a následného vyšetřování omezena. 

"Nehoda se stala chvíli před půl dvanáctou. Okolnosti nehody se zatím stále vyšetřují. Podle předběžných výsledků měl 65letý řidič Škody Octavia odbočovat vlevo a nedal při tom přednost protijedoucí Škoda Felicia. Felicie čelně narazila do pravého boku octavie. Při kolizi byli zraněni čtyři lidé, přičemž nejvážněji zraněnou 45letou ženu, spolujezdkyni z octavie letecky transportoval vrtulník," informoval policejní mluvčí Vlastimil Starzyk. 

Čtěte také o další páteční nehodě:
Silnici mezi Havířovem a Ostravou zablokovala nehoda