K nehodě došlo na silnici I/56 v katastru obce Kunčičky u Bašky na Frýdecko-Místecku. "Dosud neznámý řidič nezjištěného motorového vozidla jedoucí od obce Baška po silnici II/477 při vyjíždění na silnici I/56 nerespektoval dopravní značení "Stůj, dej přednost v jízdě" a vjel do jízdní dráhy řidiči vozu Opel Corsa, který jel po hlavní komunikaci směrem na Frýdek-Místek," uvádí mluvčí moravskoslezské policie Kateřina Kubzová.

K nehodě došlo v pátek 14. dubna 2023 před půl šestou ráno. "Aby řidič Oplu zabránil střetu s nezjištěným vozidlem, začal brzdit, dostal smyk a došlo ke střetu s vozidlem Škoda Fabia stojícím v připojovacím pruhu. Při tomto došlo ke zranění řidiče vozidla Škoda, který skončil v péči záchranářů," pokračuje mluvčí. Dosud neznámý řidič pak na místě nehody nezastavil a pokračoval dál v jízdě směrem na Frýdek-Místek.

"Dopravní policisté žádají svědky, kteří v uvedenou dobu místem této nehody projížděli a mohli by poskytnout informace vedoucí ke zjištění neznámého vozidla a jeho řidiče a taktéž informace k objasnění průběhu dopravní nehody, popřípadě záznamy z palubních kamer, aby je kontaktovali přímo na dopravním inspektorátu ve Frýdku-Místku nebo na telefonním čísle 735 788 931, popřípadě na bezplatné telefonní lince 158. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkujeme," dodala mluvčí policie.