Na místo vyjeli i profesionální hasiči ze stanice Havířov se dvěma vozy. „Prvotní informace pro jednotky hovořila o zaklíněném člověku, toho se však z vozidla podařilo vyprostit ještě před příjezdem hasičů. Ti zajistili místo nehody a provedli protipožární opatření, silnice byla po dobu zásahu uzavřena,“ informoval mluvčí hasičů Jakub Kozák.

Zranění utrpělo pět osob, postarali se o ně zdravotníci, hasiči spolupracovali při ošetřování.

Nehoda v Soběšovicích, 8. 11. 2023.Nehoda v Soběšovicích, 8. 11. 2023.Zdroj: se svolením HZS MSK

Drobný únik provozních kapalin jednotka zasypala sorbentem, po zadokumentování ze strany policistů hasiči uklidili komunikaci.

Hledají se svědci zářijové nehody ve Frýdlantu.
Pomůžete policii? Ve Frýdlantu nad Ostravicí došlo k dopravní nehodě

„Na základě předběžně zjištěných informací měl řidič r. 1998 jet s osobním vozidlem značky Škoda Fabia po vedlejší komunikaci, kdy vjížděl do křižovatky a nedal přednost v jízdě vozidlům jedoucím na hlavní komunikaci, jak z pravé, tak z levé strany, čímž došlo k jejich střetu. Na místě došlo k zranění pěti osob, které byly předány do rukou zdravotníků. Byly provedeny zkoušky na přítomnost alkoholu v dechu a také na drogy u řidičů, vše s negativním výsledkem. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému,“ přiblížila pohled policistů Eva Michalíková z Policie ČR.

V současné době je silnice plně průjezdná.

Ilustrační foto.
Polonahý, opilý a agresivní muž ohrožoval lidi v Havířově. Skončil v blázinci