„Stejně jako před třemi měsíci jako jediní máme přes dva miliony čtenářů. Těší nás to, ale zároveň je to výzva přinášet dál kvalitní informace a hledat další cesty, jak naše čtenáře zaujmout," uvedl ředitel redakcí a šéfredaktor Deníku Roman Gallo, když komentoval nejnovější zveřejněná data z reprezentativního průzkumu čtenosti Media projekt, které dle nové metodiky zahrnuje kromě posledního půlroku čtenost vždy za celých dvanáct měsíců.

V dlouhodobé čtenosti, kam se započítávají všichni, kdo si vybraný titul přečetli alespoň jednou za poslední dva týdny, se Deník umístil před Bleskem (přes 1,9 milionu čtenářů) a třetí skončila MF Dnes (téměř 1,4 milionu čtenářů).

Deník zároveň potvrdil i pozici jednoznačného lidra regionálního novinového trhu, když se stal nejčtěnějším titulem v devíti ze třinácti krajů České republiky.

Deníky na severní Moravě mají dlouhodobou čtenost 417 000 čtenářů.

Také pro ostatní tituly vydavatelství Vltava Labe Media byly výsledky průzkumu příznivé. Celkové výsledky čtenosti tak opět potvrdily silnou pozici vydavatelství VLM, které si díky kvalitnímu obsahu a široké nabídce žánrů a titulů získává věrné čtenáře napříč všemi cílovými skupinami.