Pokud jste v loňském roce měli děti na příměstském sportovním táboře, který pořádal atletický oddíl TJ Slezan z Frýdku-Místku, můžete jásat. Slezanští budou druhý červencový týden opět tuto akci pro děti narozené v letech 1999 až 2005 pořádat. Týdenní pobyt bude probíhat od pondělí 9. do pátku 13. července vždy od 9 hodin do 17 hodin. Pro děti je pořadateli zajištěna třikrát denně strava (svačina, oběd, svačina) a také pitný režim.

„Všeobecné sportovní vyžití, kterého se v předchozích ročnících zúčastnilo přes třista dětí, vyvrcholí závěrečnou sportovní olympiádou na atletickém stadionu s umělým povrchem. V případě nepříznivého počasí bude k dispozici připravena tělocvična. Děti se naučí základy atletických disciplín a sportovních her, je připravena návštěva koupaliště (v případě nepříznivého počasí krytého bazénu), výlet na hory a podobně. Pobyt povedou kvalifikovaní trenéři mládeže," prozradila Klára Maštalířová z frýdecko-místeckého oddílu atletiky.

Cena pobytu je 1100 Kč, kdy je v cene zahrnuto - stravování, návštěvy koupaliště (bazénu), jednodenní výlet, pojištění, odborný dozor. Pořadatele upozorňují, že dítě není možno přihlásit na jednotlivé dny, ale pouze na celý týden. Bližší informace získají případní zájemci na oficiálním webu TJ Slezan FM - www.atletikafm.cz, nebo na telefonním čísle 723 973 856. Informace lze ale získat také osobně, a to v odpoledních hodinách na stadionu TJ Slezan FM.