Tradice se nakonec zachovala dodnes, kdy se konal již 28. ročník (dva roky se nehrálo, pozn. red.) a do Třince přijelo bojovat 36 hráčů z osmi celních ředitelství a desítka seniorů, která hrála pod patronací Moravskoslezského klubu celníků.

Pořadatelem turnaje bylo Celní ředitelství Ostrava ve spolupráci s již zmíněným MSKC. „Hrálo se po tři dny a za úmorného vedra na třineckých antukových dvorcích," prozradil jeden z účastníků turnaje Karel Moškoř.

Karel Moškoř na kurtu. Při pohledu do konečných výsledků je zřejmé, že hráčská základna je mezi celníky hodně vyrovnaná a obhájit získaný titul je velice těžké. V elitní kategorii registrovaných hráčů kraluje již po několik let P. Zdybel z CÚ Liberec. V dalších kategoriích jsou však již nová jména. Mezi úspěšnými byli letos i borci z našeho regionu, jmenovitě R. Pastuszek a Z. Csepcsar z CŘ Ostrava. Ti si ve svých věkových kategoriích vybojovali po bronzové medaili. Regionálním zástupcům se dařilo i v seniorské kategorii, kdy si ve čtyřhře vybojovali třetí místo hráči MSKC M. Seidler a K. Moškoř.

Slavnostní dekorování se konalo za účasti třinecké starostky Věry Palkovské a náměstka generálního ředitele celní správy K. Mojžíše.

Výsledky kategorie ELITE (registrovaní hráči): 1. P. Zdybel, 2. P. Faltýnek (Olomouc), 3. K. Hula (Domažlice). Kategorie do 40 let: 1. M.Matoušek (Ústí n. O.), 2. P. Ježek (Č.Budějovice), 3. R. Pastuszek. Kategorie nad 40 let: 1. M. Mašl (Domažlice), 2. P. Gryc (Břeclav), 3. Z. Csepcsar. Čtyřhry do 40 let: 1. K. Hula a J. Steinbach (Domažlice), 2. V. Kánský (Hradec Králové) a M. Jendřejek (Ostrava), 3. P. Bača (Břeclav) a S. Kadlčík (Znojmo). Čtyřhry nad 40 let: 1. P. Zdybel a T. Svoboda (Ústí n. L.), 2. M. Švarc a M. Švorc (oba MF), 3. P. Gryc a R. Hašlík (Hodonín). Seniorská kategorie nad 55 let dvouhry O pohár Moravskoslezského spolku celníků: 1. J. Horák (Krnov), 2. I. Zlatník (Těrlicko), 3. J. Čepický (Ústí n. L.). Čtyřhry: 1. I. Zlatník a F. Šup (Domažlice), 2. V. Čepický (Ústí n. L.) a V. Bajer (Brno), 3. M. Sieder (Karviná) a K. Moškoř (Dobratice).