VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

25.9.2015

Stříbrné žně frýdeckých orientačních běžců

Region – V pořadí již třetí závod podzimního žebříčku Moravskoslezské oblasti v orientačním běhu se konal v Borové u Bolatic.

22.9.2015

Házenkáři Frýdku-Místku zdolali doma Lovosice

Frýdek-Místek – Úvod zápasu se pro domácí házenkáře nevyvíjel zrovna podle představ. Vicemistr z Lovosic si dokonce vypracoval pětibrankový náskok. Z něj však domácí házenkáři postupně ukrajovali a ve třetí minutě druhého dějství se ujali dokonce vedení.

17.9.2015

Čeladná bude v sobotu hostit závod bikerů

Čeladná – Dvě tratě o délce 20 a 55 kilometrů, výjezd na malebné Pustevny, olympijský vítěz a mistr světa na horských kolech Jaroslav Kulhavý na startu. To vše nabídne druhý ročník cyklistického závodu Cream Bike Čeladná 2015, který se uskuteční v sobotu od 11.30 hodin.

17.9.2015

Taekwondistka Kolářová získala čtyři medaile

Frýdek-Místek – V bulharském Plovdivu se před nedávnem konal světový šampionát seniorů (věková kategorie od 18 let) v Taekwondu ITF. Mistrovství se účastnila také i frýdecko-místecká dlouholetá reprezentantka Kateřina Kolářová, která se na tyto závody intenzivně připravovala celé léto. A to jak sama, tak na společných reprezentačních soustředěních, která probíhala od poloviny července.

12.9.2015

Z Evropských atletických her si dovezli osm medailí

O tom, že frýdecko-místecký atletický oddíl TJ Slezan dělá výbornou práci s mládeží, svědčí i jejich dosažené výsledky. Mezi ty poslední patří úspěchy na jubilejním 10. ročníku Evropských atletických her mládeže, které se konalo před nedávnem v Brně.

12.9.2015

Skvělé! Atletky z Frýdku jsou opět v první lize

Družstvo frýdecko-místeckých žen ovládlo 2. ligu a po roční přestávce se opět probojovalo do první ligy. V posledním kole druhé ligy, které proběhlo na třineckém stadionu, si děvčata z TJ Slezan postup již utéct nenechala.

10.9.2015

Beskydská sedmička zná dalšího vítěze

Letošního šestého ročníku eXtrémního závodu Adidas-Continental Beskydská sedmička se nakonec zúčastnilo 2798 závodníků, což byl téměř stejný počet jako v loňském roce. Mezi startujícími byli také závodníci ze Slovenska, Polska, Německa, Irska a Belgie. Závod letos absolvoval také nevidomý závodník se svým vodičem.

8.9.2015

Házenkáři se vrátili z Německa

Mladí házenkáři SKP Frýdek-Místek se v minulých dnech vrátili ze soustředění v německém Griedelu. Šlo vlastně již o pátý výměnný pobyt mladých Čechů a Němců, který se tentokráte uskutečnil na německé půdě, napřesrok naopak zavítají hráči TSV Griedel do Frýdku-Místku.

8.9.2015

Na úvod sezony porazili házenkáři celek Zlína

Vstup do nové sezony házenkářům Frýdku-Místku vyšel. Na domácí palubovce udolal Zlín o čtyři góly. „Předvedli jsme slušný výkon. Frýdek má zkušený mančaft pět let pohromadě, navíc měl šikovnější křídla," viděl největší rozdíl trenér Zlína Jiří Mičola.

4.9.2015

Šachista Benčo našel recept: Děti motivuje maskot Frymík

Frýdek-Místek - Bylo mu šest a v radiu slyšel, že děti z Frýdku-Místku se ve škole můžou přihlásit do šachového kroužku. Pavel Benčo (34 let), trenér z Beskydské šachové školy, jeden z vybraných do třicítky v soutěži Díky, trenére pro svůj originální přístup k dětem a snahou přivést jich co nejvíc k šachům, se přihlásil.

4.9.2015

Marek Fizer si přivezl bronzovou medaili

Frýdek-Místek – Celkem pět zástupců vyslala frýdecko-místecká Beskydská šachová škola na Mistrovství EU v šachu, které se koncem srpna konalo v Koutech nad Desnou.

4.9.2015

Frýdečtí házenkáři kádr omladili a chtějí do play-off

Frýdek-Místek – Extraligoví házenkáři SKP Frýdek-Místek vstupují letos do své devatenácté sezony mezi elitou.

3.9.2015

Jsou známi vítězi Memoriálu Milana Hrachového

Frýdlant n. O. – Současně s akcí Czech Open, která se konala v Olomouci, vrcholil o uplynulém víkendu ve frýdlantské sportovní hale Edimex druhý ročník Memoriálu Milana Hrachového, kterého se účastnilo více než sto padesát stolních tenistů a tenistek.

3.9.2015

Děti z LSK přes prázdniny nezahálely

Frýdek-Místek – Lašský sportovní klub z Frýdku-Místku o právě skončených letních prázdninách nezahálel a po oba měsíce se účastnil mnoha akcí, kde děti měly jediný cíl, a to dobře se připravit na blížící se Mistrovství republiky v moderním pětiboji ve všech věkových kategoriích.

1.9.2015

Libor Uher: Snad nám vydrží počasí

Region - Extrémní závod Beskydská sedmička je extrémním přechodem Beskyd a má statut otevřeného mistrovství České republiky v horském maratonu dvojic.

19.8.2015

Dalibor Čiščoň: Chceme, aby areál žil celý rok

„Na provozu areálu se nedá zbohatnout," říká manažer Prestige Tennis Parku Dalibor Čiščoň

12.8.2015

Trénink v kolektivu je pro mladé tenisty nejlepší, říká Jakub Ondračka

Šéftrenér Prestige Tennis Academy z Frýdku-Místku Jakub Ondračka považuje za důležité, aby podobných tenisových akademií bylo v regionu co možná nejvíce.

12.8.2015

Házenkáři SKP se připravují na novou sezonu

Extraligoví házenkáři SKP Frýdek-Místek mají za sebou měsíc tvrdé přípravy na novou sezonu. Tu zahájili v pondělí 13. července.

11.8.2015

Teď máme děti nejlepší, říká Pachotová, trenérka voltiže

Dolní Domaslavice – Už od malička chtěla jezdit na koni, a když jí bylo šest let, vzala ji maminka do jízdárny. Tam Karolína Pachotová poprvé spatřila koně a otevřel se jí nový svět.

7.8.2015

Oddíl Racing Olešná má za sebou úspěšné pořádání republikového mistrovství amaté

Region – Amatérští cyklisté mají za sebou republikový šampionát, který pro ně tentokráte připravili pořadatelé z Racingu Olešná. Ti si pro startující připravili náročné tratě v okolí Beskyd.

5.8.2015

Seriál Běhej lesy míří poprvé do Beskyd

Běhej lesy. To je nový běžecký seriál, jehož trasy deseti a dvaceti kilometrů vedou nejkrásnějšími místy přírody na Moravě i v Čechách. A nyní zavítají poprvé i do Beskyd.

EXKLUZIVNĚ
1.8.2015

Mecenáš Aleš Buksa jede stále na plný plyn

/ROZHOVOR/ Motokrosoví jezdci Buksa Malenovice Teamu budou také v neděli v Petrovicích u Karviné patřit k největším favoritům závodu

28.7.2015

Grycz získal dvě evropská stříbra

Bystřice – Moderní pětibojař z bystřického Sportovního centra Marek Grycz byl nejúspěšnějším českým reprezentantem na nedávném mistrovství Evropy v kategorii U19.

15.7.2015

Pokračoval seriál závodů SPAC

Region – Dalšími závody pokračoval v minulém týdnu seriál Slezského poháru amatérských cyklistů (SPAC). Etapový závod v Beskydech o celkové délce 125 km se jel v rámci tří etap.

15.7.2015

Adámková jde do Břeclavi

Frýdlant n. O. – Velké oslabení potkalo extraligové stolní tenistky SK Frýdlant nad Ostravicí. Do týmu vicemistryň z Břeclavi totiž odchází Karin Adámková, která tak v MSK nahradí Rumunku Adnreiu Dodean.

15.7.2015

Plavecká štafeta byla dvakrát zlatá

Frýdek-Místek – Ač je počasí pro plavání a brouzdání ve vodě přímo stvořené, mladí plavci z Plaveckého oddílu Frýdek-Místek (ročník 2005) svou sezonu již ukončili. Poslední, ale zato nejprestižnější závod, se konal v Kopřivnici.

30.6.2015

Frýdecká míle se běžela pojedenácté

Frýdek-Místek – Již pojedenácté se na atletickém stadionu ve Frýdku-Místku běžela Frýdecká míle. Letos se pořadatelům na start přihlásilo více než 250 účastníků.

30.6.2015

Vydařený Adrenalin Cup

Ostravice – Nebývá zvykem, aby i tak extrémní závod, jakým je štafeta v rámci závodu SMS.cz Adrenalin Cup, mohl mít své obhájce titulu. Stejně jako v loňském roce, tak i letos, postavil nejlepší čtyřčlennou štafetu tým OpavaNet.

26.6.2015

V Ostravici v sobotu startuje další ročník Adrenalin Cupu

V sobotu se v Ostravici představí ti nejlepší běžci, paraglidisté, cyklisti i kajakáři. Startuje tu totiž již 19. ročník SMS.cz Adrenalin Cupu, který je zároveň mistrovstvím České republiky v extrémním závodu štafet.

26.6.2015

Atleti Frýdku-Místku mezi nejlepšími

Skvělým způsobem se prezentovali dorostenečtí a juniorští atleti TJ Slezan Frýdek-Místek na republikovém šampionátu, který se konal o uplynulém víkendu na krásném vítkovickém stadionu.

25.6.2015

Šachisté soutěžili počtrnácté

Šachový oddíl z Mostů u Jablunkova pořádal své tradiční turnaje pro děti a veřejnost.

25.6.2015

Extraligoví házenkáři Frýdku-Místku začínají se Zlínem

V Praze byl rozlosován nový ročník extraligy házenkářů. Ten poslední ovládli hráči Plzně, sestoupil Přerov, který nahradila Kopřivnice.

23.6.2015

Základem musí být akademie, říká manažer Prestige Tennis Park Michal Otava

Frýdek-Místek - Moderní areál Prestige Tennis Park ve Frýdku-Místku je už více než pět let místem, kam chodí hrát nejen tenis, ale také třeba stále populárnější badminton stovky rekreačních hráčů nejen z okolí města, ale také nedaleké Ostravy. „Areál si doopravdy získal řadu věrných návštěvníků z řad amatérských hráčů, kteří zde tenis hrají celý rok.

21.6.2015

Celníci opět hráli svůj turnaj v Třinci

Na třineckých tenisových kurtech se po roce opět sešli zástupci celní správy z různých míst republiky. V hutnickém městě se konalo totiž 31. mistrovství celní správy v tenise.

18.6.2015

Další úspěchy plaveckých nadějí z PO Frýdek-Místek

Frýdek-Místek – O dobré práci Plaveckého oddílu z Frýdku-Místku svědčí výsledky, kterých mladí sportovci na závodech dosahují.

12.6.2015

Zatrénovali si s hokejovou legendou

Frýdek-Místek – Držitel Stanleyova poháru a vítěz památné zimní olympiády v Naganu Richard Šmehlík se již nějakou dobu hokeji nevěnuje. V posledních sedmi letech totiž propadl dnešnímu trendu na poli bojových sportů a umění, kterým bezesporu brazilské jiu-jitsu je.

12.6.2015

Slezanští atleti měli na třineckém stadionu medailové žně

Na třineckém atletickém stadionu se v neděli konalo Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu.

9.6.2015

Závodná s Milatovou byly na pláži třetí

Studenti ze Střední školy gastronomie, oděvnictví a služeb Frýdek-Místek se v minulém týdnu zúčastnili krajského finále poháru středních škol v plážovém volejbale, které se konalo v Ostravě.

9.6.2015

V Jablonci skončili třetí

Třinec – Mladší žáci z třinecké Základní školy Dany a Emila Zátopkových zazářili na republikovém finále družstev, takzvaném Poháru rozhlasu. Ten se konal na atletickém stadionu v Jablonci nad Nisou a o jeho prestiži hovoří už jen fakt, že se letos uskutečnil již 47. ročník.

6.6.2015

Buksa Malenovice Team v Pacově zase zářil

Malenovice - Fantastická atmosféra, která panovala během druhého závodu Mezinárodního mistrovství ČR 2015 v Pacově, členům Buksa Malenovice Teamu očividně svědčila.

4.6.2015

Plavci získali tři tituly Přeborníka oblasti

Frýdek-Místek – Mladí plavci z Plaveckého oddílu Frýdek-Místek uspěli v konkurenci osmnácti oddílů, když si z oblastních přeborů v kategorii staršího žactva přivezli tři tituly.

4.6.2015

Pröllová získala evropský bronz

Frýdek-Místek – V německých Drážďanech se uskutečnilo před nedávnem policejní mistrovství Evropy v judu.

4.6.2015

Telecký si na Visalajích vyběhal dva cenné kovy

Frýdek-Místek – V krásném prostředí Visalají se uskutečnily před časem závody 5. a 6. krajského žebříčku Moravskoslezského kraje v orientačním běhu.

29.5.2015

Běh mezi náměstími už tuto neděli

Frýdek-Místek – Statutární město Frýdek-Místek pořádá společně s oddílem atletiky TJ Slezan Frýdek-Místek tradiční Běh mezi náměstími, který odstartuje zítra v 11 hodin z místeckého náměstí Svobody.

29.5.2015

Květen byl pro bojovníky hodně vydařený

Frýdek-Místek – Pokud byl měsíc duben pro tým GB Draculino z Frýdku-Místku úspěšný, tak o měsíci květnu musí mluvit představitelé klubu ještě spokojeněji.

21.5.2015

Paskov bude hostit velký žákovský turnaj ve florbale

O tomto víkendu se v tělocvičně při ZŠ v Paskově uskuteční již 16. ročník tradičního žákovského florbalového turnaje – O pohár města Paskov.

21.5.2015

Úspěch mladých volejbalistek v zahraničí

Frýdek-Místek - Mladé volejbalistky z Frýdku-Místku si připsaly na své konto cenné vítězství v mezinárodním turnaji v Polsku.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT