Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Čeladná veze bod z venku

HÁJ – ČELADNÁ 1:1 (1:1) Čeladná zajížděla k zápasu krajského přeboru do Háje ve Slezsku, kde vybojovala bod ze remízu.

20.5.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archív

Úvod utkání patřil domácímu celku, který ve 13. minutě potrestal špatný odkop hostujícího celku vedoucí brankou. Poté se osmělili i hosté, kteří se ve 27. minutě dočkali vyrovnání. Po rohovém kopu dopravil míč nohou do branky Jindra. V dalším průběhu vyrovnaného utkání si šance vytvářely oba celky. Další klíčový okamžik přinesla 72. minuta, kdy po druhé žluté kartě musel předčasně pod sprchy hostující Varadi. Čeladná přesto nerozhodný výsledek udržela, i díky skvělému zákroku gólmana Cupera v závěru zápasu. Čeladná: Cuper – Mika, Machanec, Rusnok (Hába), Zlatohlávek – Varadi, Jindra, Zouhar, Staskevič – Baláž (Machandr), Kunz. Trenér Milan Procházka.

20.5.2007 VSTUP DO DISKUSE
V Třinci byl slavnostně otevřen obchvat v úseku mezi Nebory a Bystřicí.
45

OBRAZEM: Třinec má obchvat, jeden úsek ale chybí

Ivo Vondrák jako host on-line rozhovoru v ostravské redakci Deníku.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Mistr vyšel ve Werk Areně naprázdno! Oceláři zdolali Kometu

/FOTOGALERIE/ Hokejisté Třince načali druhou čtvrtinu extraligy výborně. Třetí celek tabulky porazil dosavadního lídra a zároveň obhájce titulu Kometu Brno 4:1. Hattrickem se na triumfu Ocelářů podílel útočník Martin Růžička.

Houbař zemřel u Jablunkova po pádu z patnáctimetrového srázu

Osmašedesátiletý houbař v úterý spadl z asi patnáctimetrového srázu nedaleko jablunkovské části Radvanov. Pád nepřežil, letos je už třetí obětí houbařské sezony v Beskydech.

Vítkovice se zadrhly, Třinec se drží na špici

První čtvrtina základní části hokejové extraligy patří minulosti. Ostravané se nemohou vymanit z krize, Slezané si hlídají umístění mezi elitou.