Celkem vybojovali devět vítězství, osm druhých a sedm třetích míst. Mezi nejmenšími caparty se prosadila na třetí příčku Barbora Kvášová (4 roky), mezi dětmi 7 až 8 let zvítězila Klára Ningerová před Amálií Mynářovou, v chlapcích vyhrál Robin Dorotík před Ondřejem Skotnicou.

U dětí 9 až 10 let se z vítězství radovali Eliška Kopcová a Lukáš Skotnica. Mezi jedenáctiletými doběhla druhá Beáta Gazdová, stejně jako mezi chlapci Jan Kváš, kterého ještě doplnil na bronzový stupínek Tomáš Szymala.

Mladší žákyně ovládly svou kategorii úplně. Zvítězila Helena Benčová před Evou Pištcovou a Katkou Krtkovou, v chlapcích se prosadil na bronzový stupínek Dominik Janeček. Ani starší žačky nedaly nikomu šanci. Vyhrála Kateřina Siebeltová, která navíc překonala traťový rekord, před Veronikou Siebeltovou a Natálií Závorkovou.

Dorostenky vyhrála Michaela Dandová, mezi dorostenci byl nejrychlejší Pavel Szymala. Mezi ženami doběhla na třetím místě Petra Čaganová, mezi ženami nad 35 let byla druhá Eva Kopcová a třetí Helena Benčová. V kategorii mužů nad 35 let zvítězil Daniel Šindelek a nad 50 let doběhl Josef Nejezchleba na druhém místě.

(zd)