Po vyrovnaném průběhu první půle si dokázal domácí Tatran v úvodu druhého dějství vypracovat pětibrankový náskok (19:14). Hosté své zbraně nesložili a pět minut před koncem duelu již svítil na ukazateli skóre nerozhodný stav 23:23. Závěr ale znovu patřil houževnatým domácím. „Utkání jsme si prohráli v prvním poločase svým profesorským až nezodpovědným výkonem v útoku. Po změně stran nám naopak přestala fungovat obrana a domácí zlepšeným výkonem získali zasloužené dva body," uznal sportovně po zápase frýdecko-místecký trenér Aleš Chrastina.

Na házenou se půjde znovu v neděli 2. října, kdy do místecké haly u 6. ZŠ přijedou hráči pražské Dukly. Duel s Pražany má začátek plánován na 17 hodinu.

TATRAN LITOVEL - PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK 27:25 (9:9)

Nejvíce branek Litovle: Zbránek 7/2, Bechný 6, Nedoma 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmičky: 2/2 – 4/3, vyloučení: 7:4. Diváci: 196.

Frýdek-Místek: Marenčák, Štolcar, Kula – L. Rajnoha 2, Pomichálek, Klaban 4, Petrovský 6, Bosák, Gřešek 3/3, Dyba 3, Vacula, Kichner 3, Kocich, Strack 4, Krahulík. Trenér: Aleš Chrastina.
Další utkání 4. kola: Nové Veselí – Ronal Jičín 25:28, Handball Brno – HCB Karviná 31:26, KH Kopřivnice – Město Lovosice 31:31, Dukla Praha – Cement Hranice 45:23, HC Zubří – Talent Plzeň 31:29. ;