SKP Likop Třinec – Bulldogs Hodonín 5:3 (2:1)

Do ocelářského města zavítal v minulém týdnu exligový Hodonín. Třinečtí se z počátku hledali a dovolili soupeři, který přijel k zápasu ve velice improvizované sestavě, skórovat jako prvnímu po kvalitně zahrané standardní situaci. Teprve inkasovaná branka dokázala domácí futsalisty probrat z letargie a rázem to na hřišti bylo znát. O vyrovnání se postaral Rakowski střelou z hranice brankoviště. Druhý gól Likopu nenechal na sebe dlouho čekat. Po perfektně sehraném autu nahrával Duda před bránu soupeře a Stoszek se nemýlil – 2:1.

Úvod druhé půle vyšel domácím dokonale. Uběhlo pouhých devět sekund, když Stoszek našel před bránou volného Mendroka, který nedal hostujícímu brankáři šanci. Kdo si však z přítomných diváků myslel, že utkání je rozhodnuto, mýlil se. Hosté totiž po hrubé chybě domácího brankáře snížili na rozdíl jediného gólu a rázem bylo z utkání drama. Třinecké zachránil jeden z hráčů hostí, který byl vyloučen a z další standardní situace Dorozlo upravoval na 4:2. V závěru zápasu ještě skóroval podruhé v utkání domácí Rakowski, soupeř pak jen snížil na konečných 5:3.

V následujících dvou kolech zajíždí Likop na hřiště svých soupeřů. Nejdříve to bude do Havlíčkova Brodu a následně k sousedům do Havířova. Doma se Třinečtí představí v pátek 28. listopadu, kdy od 20 hodin přivítají v hale STaRS nováčka soutěže Gillotinu Choceň.

Třinec: Hekera - Duda, Stoszek, Miczka, Dorozlo, Mendrok. Rakowski, M. Cieslar, Kohut, Nový.

Další výsledky 6. kola: Slavie Havířov – Havlíčkův Brod 4:1 (2:0), Agromeli Brno – Tomson Brno 5:3 (2:2), Tango Brno – UFA Hradec Králové 8:1 (5:0), Gillotina Choceň – Mikeska Ostrava 2:2 (1:2), Nasan Okruh Brno – Tatran Jakubčovice 6:3 (0:1). (jb)