Utkání se hrálo na travnatém hřišti v Raškovicích a po velmi vyrovnaném průběhu hry se nakonec oba soupeři rozešli smírně 1:1. „Nadšení hráčů a mnohdy i krásné fotbalové momenty jsou příslibem do našich budoucích zápasů,“ řekl trenér mužstva Martin Budinský. V zápase s Lískovcem udávali mladí fotbalisté Dobré tempo zápasu.

Aktivní hra od prvních minut

„Od prvních minut se kluci do soupeře pustili s nebývale aktivní hrou. Vytvořili jsme si spoustu šancí, které bohužel vždy bravurním zákrokem zneškodnil výborný brankář Lískovce,“ pochválil brankáře soupeře Budinský.

Do druhé poloviny zápasu nastoupili hráči Dobré mírně unavení a nesoustředění, což soupeř dokonale využil a po šťastném gólu se ujal vedení. Bouřlivá kulisa rodičů ale vyburcovala doberské fotbalisty znovu ke hře, která se podobala první půli a po krásné kombinační akci dokázala Dobrá srovnat na 1:1.

V samotném závěru zápasu mohli chlapci z Dobré strhnout vedení dokonce na svou stranu, jenže brankář Lískovce byl zkrátka nepřekonatelný.

V polovině týdne proti Starému Městu

Ve středu 17. října potom pokračovala liga dalšími zápasy a přípravka z Dobré sehrála první utkání se Starým Městem A.

„Do zápasu vstoupili kluci bez nasazení, takže jsme poločas prohráli 1:3. Po změně stran jsme začali předvádět lepší kopanou a podařilo se nám vyrovnat na 3:3. V samotném závěru jsme ale chybovali dostali čtvrtou branku,“ řekl smutným hlasem trenér Budinský.

Ve druhém střetnutí dne se již mladíkům Dobré dařilo podstatně lépe, když béčko Starého Města smetli z hřiště výhrou 5:0.

Poslední zápas v Sedlištích

Poslední kolo podzimní části soutěže bylo na programu v pátek 19. října a Dobrá zajížděla na hřiště do Sedlišť.

„V Sedlištích se nám také dařilo jen na půl. V prvním utkání jsme dokázali domácí mladíky porazit 2:1, ale s Václavovicemi již kluci prohráli 1:3,“ řekl k poslednímu vystoupení svých svěřenců v tomto roce trenér Budinský.