První zastávka byla ve Vsetíně, kde se bojovalo pod pravidly ADCC, tedy v zápasech bez kimon. Zlatou medaili si z Valašska přivezla Kateřina Ermanová, stříbro získali Martin Ryzí s Radkem Mitrengou a na bronzový stupínek vystoupili ještě Natálie Stavrovská s Markem Plintou. „Náš tým byl také vyhodnocen jako nejúspěšnější tým celého turnaje," potěšilo šéfa oddílu Robina Javorka.

Další turnaj se uskutečnil ve Vyškově. Tam se již startující představili v kimonech. „Ve Vyškově to byl turnaj pouze pro děti, ale i zde jsme dosáhli na několik cenných kovů. Stříbro získal Ondřej Bortel a Ondřej Karkoška spolu s Jiřím Ježkem skončili třetí," radoval se z úspěchu svých svěřenců Javorek.

Poslední závodní zastávkou byl start frýdecko-místeckých vyznavačů brazilského jiu-jitsu ve Frenštátě pod Radhoštěm. „I zde se bojovalo dle pravidel v kimonech," řekl Robin Javorek. Ve Frenštátě na cenné kovy dosáhli: Valerie Kubalová (ta získala dvě zlata), Tomáš Skotnica a Karel Kazlepka (oba stříbro), Lenka Sulovská, Kateřina Molková, Jindřich Mach, Jiří Zaoral, Karel Kazlepka a Juraj Kaleta (všichni bronz, navíc Molková získala bronz i v kategorii Open). „Nyní naše závodníky čekají další turnaje a zápasy. Pokud se najdou zájemci, kteří by se k nám chtěli přidat, hledejte bližší informace na našich webových stránkách www.gbdraculino.cz," láká do svých řad nové zájemce Robin Javorek.