Prohrálo se, ale výkon s Jičínem nebyl vůbec špatný…

Bylo to zcela odlišné utkání, které jsme odehráli před několika dny u nich. Tam se nám nedařilo vůbec nic. Dnes jsme jim byli alespoň schopni konkurovat. Je velkou škodou, že jsme zápas nedotáhli do vítězného konce už v řádné hrací době. Vyrovnávací gól jsme dostali v posledních vteřinách, a to by se nám nemělo stávat.

V závěru prodloužení jste měl velkou smůlu že vám to tam nepadlo…

Bohužel to šlo do břevna, je to škoda.

První půle byla hodně vyrovnaná, jenže závěr jste moc nezvládli, když vám Jičín utekl o tři branky…

Však nám trenér pak v šatně vyčinil, že lepší je prohrávat o dvě branky, než o tři. Měli jsme jinak reagovat, tak, ať nedostaneme z kontru rychlého góla.

I tak, předvedený výkon v poháru by vás měl do důležitého utkání v Přerově motivovat…

Do Přerova jedeme určitě s cílem zvítězit. Doma jsme s nimi prohráli, takže jim chceme tuto porážku vrátit. Taky bychom rádi dotáhli naše bodové manko, které teď máme.

Důležitá bude určitě obrana a také výkon brankáře. Co říkáte na výkon Šaňa Šoltése, který jičínské střelce přiváděl do velkých rozpaků?

Hodně důležité je, aby brankáři pomáhala obrana. Když jsou pak střely z volné ruky, tak je to pro něj hodně těžké. Šaňo dnes předvedl velmi dobrý výkon (48% úspěšnosti – pozn. red.).

Vám naopak dělaly velké problémy jičínské spojky a hlavně střelecká potence pravého křídla Michala Krause, který vám nastřílel třináct branek…

Kraus patří mezi velmi zkušené hráče, který si umí dobře vyběhnout a pak z trháku trestat. To se mu dnes i dařilo.