Mezi vůbec nejcennější umístění patří bronzová medaile hlavní trenérky Juda Beskydy Pavly Pröllové na mistrovství Evropy policejních sborů, které se konalo v maďarském Györu.

Na mistrovství republiky žen vybojovala třetí místo Karolína Kubíčková, která v soutěži startovala dokonce jako juniorka. Kubíčková uspěla i přes určitý handicap, který jí zapříčinilo dlouhodobé zranění kolene.

Beskydští judisté ovládli rovněž i krajský přebor v kategoriích dorostu, juniorů, mužů a žen, které se konaly v Ostravě. „Na přeborech dokázali naši judisté vybojovat šesti titulů přeborníka a stali se tak nejúspěšnějším kolektivem soutěže,“ potěšilo Luďka Kubíčka z klubu Judo Beskydy.

Přeborníky kraje se tak ve svých věkových a váhových kategoriích stali Karolína Kubíčková, Vojtěch Hronek, Kamil Kisza, Luděk Kubíček mladší a Barbora Kalenská, která se radovala jak v kategorii dorostenek, tak i juniorek. Stříbro si navíc z této soutěže odvezla ještě Iveta Kočí.

„Mezi nejúspěšnější judisty v kraji patří také i naši benjamínci, tedy děti do devíti let, které tvoří početně největší skupinu členské základny. Ty máme kromě Frýdku-Místku na Bahně také ještě v Dobré, Raškovicích a Nové Vsi,“ dodal Kubíček.