Přitom ještě v první půli Brno vedlo o tři góly a v poločase to bylo nerozhodně 14:14. „Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů,“ uvedl hostující trenér Daniel Valo. „Co se stalo po změně stran, to bylo dané i současnou dobou. Kluky jsem upozorňoval na to, že musíme táhnout a běhat, abychom využili toho, že Brno bylo v karanténě,“ dodal.

Domácí se drželi zhruba do čtyřicáté minuty, pak ale odpadli. „Nepamatuju si, kdy bychom naposledy vyhráli venku takovým rozdílem, takže jsme naprosto spokojení,“ řekl kouč Valo.

Hokejisté Třince v utkání 22. kola extraligy proti Hradci Králové.
Konec série! Oceláři v sezoně poprvé nebodovali, padli doma s Olomoucí

Nejlepším střelcem Frýdku-Místku byl tradičně Chudoba, jenž se trefil sedmkrát. Utkání vyšlo také Güttlerovi s Gřeškem, kteří dali shodně pět branek. Svou aktuální formu budou chtít Valovi svěřenci potvrdit v úterý, kdy doma přivítají Nové Veselí.

„Věřím, že kluci jsou zkušení a zodpovědní, takže tohoto soupeře nepodcení. Nesmíme se dívat na tabulku na to, že budeme hrát proti poslednímu. Pořád mám v hlavě zápas ve Veselí, kdy jsme sice dominovali, ale druhý poločas nás Veselí přitlačilo a udělalo nám problémy, takže ho v žádném případě nesmíme podcenit,“ prohlásil trenér Valo.

SKKP Handball Brno – Pepino SKP Frýdek-Místek 26:35 (14:14)

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 3/1 – 2/2. Vyloučení: 4:4. Bez diváků.

Frýdek-Místek: Pyško, Marenčák 1, Cáb – Rajnoha L., Sklenák 4, Hrachovec, Gřešek 5, Chudoba 7/2, Bureš 3, Strack 4, Mlotek 4, Mazur, Musálek, Ondrušík 2, Güttler 5, Hustopecký. Trenér: Valo.