Baník OKD Karviná – Arcimpex Frýdek-Místek 33:21 (19:8)

Tentokrát se domácí se soupeřem příliš nemazali a rozhodli o své výhře již v nástupu do utkání. Po deseti minutách vedli 8:2 a trenér hostí Strnadel reagoval vybráním oddechového času. To Frýdku nepomohlo, po dalších deseti minutách prohrával už 14:3 a bylo rozhodnuto.

Na rozdíl od sobotního večerního klání zachytali domácím oba gólmani, především Srb Marjanović byl famózní. Hosté odpadli fyzicky, domácí se prosazovali střelecky zásluhou druhého Srba v karvinských službách Indjiće, nejlepšího střelce Baníku.

Sled: 2:1, 13:2, 17:4, 18:7, 22:10, 25:12, 27:14, 30:17.
Rozhodčí: Kohout, Padevět,
sedmičky: 2/1:4/2,
vyloučení: 8:5,
červená karta: 52. Kuzo (K.), diváci: 700.
Karviná: Marjanović, Mrkva – Bednařík 1, Plšek, Pavlíček 5, Kuzo 4, T. Heinz 1, Indjić 6, Faith 5, Šulc 3, Petrovský 3/1, Kubis 1, Korňan 2, Farkašovský 2. Trenér: Rastislav Trtík.
Frýdek-Místek: Šoltés, Doucha – Požárek 5, Meca 1, Sliwka 3, Bajgar, Kružík 2, Matějka, Kolmajer 6/2, Vacula, Hastík 2, Alexovič, Krupa 2, Skála. Trenér: Martin Strnadel.