Tanečníci byli rozděleni do tří kategorií podle věku: děti, junioři a mládež. A z každé kategorie si taneční skupina Funky Beat TJ VP odvezla medaile. Na stupních vítězů dětí se objevili na třetím místě Jan Tonka, na druhém Karolína Rožková a prvním Adéla Sluštíková.

V juniorské kategorii vybojoval třetí místo Ondřej Kaloč a druhé místo Marek Coufal. V hlavní kategorii (mládež) to byl boj na život a na smrt a všichni se prezentovali velmi vyrovnanými výkony. Tanečníci ze sebe vydali všechno a bylo se opravdu na co dívat. Do finále se probojovalo šest nejúspěšnějších (B. Blahutová, B. Budinská, D. Raganová, I. Nováková, F. Vludarčik, J. Farkaš). Všichni patří mezi špičku skupiny Funky Beat, takže vybrat nejlepší bylo složité. Ale porotě se to podařilo.

Třetí místo získal Jakub Farkaš, druhé místo Filip Vludarčík a prvenství vytančila Denisa Raganová. „Jsem moc ráda, že se skupině daří. Ale snad ještě více jsem ráda, že máme zde skvělou partu, kterou nám na soutěžích všichni závidí. Děkuji vám a mám vás ráda,“ vzkazuje trenérka Kristýna Blahutová. Bližší informace získáte na stránkách www.funky-beat.wz.cz. (zd)