O minulém víkendu se v Kopřivnici odehrálo poslední kolo základní části Frensport 1. třídy futsalu. Klíčový zápas o postup se hrál mezi Sviadnovem a R.T. Hukvaldy. Sviadnovu stačila i remíza a poločasové vedení 6:4 vypadalo pro Sviadnov velmi nadějně. Ovšem ve druhém poločase Hukvaldy doslova uzamkly svého soupeře na jeho polovině a tři minuty před koncem vstřelily rozhodující gól, čímž si zajistily tolik potřebné 3 body, a můžou tak dál bojovat o postup.

Naopak vůbec se nedařilo týmům z Frýdecko-Místecka, protože hned pět z nich bude bojovat o záchranu. Jen futsalisté United Frýdek-Místek budou bojovat o postup do vyšší soutěže. Nejlepším střelcem soutěže je prozatím Petr Šištík z TJ Sviadnov, který nastřílel soupeřovým brankářům 16 branek.

Výsledky 10. a 11. kola Frensport 1. okresní třídy futsalu:

HI-TEC Bílovec - Kuna Team Frýdek–Místek 7:0 (5:0) - Branky: Patačík Dušan 2, Petrovič Michal 2, Holub Petr, Adamec Jan, Řeháček Daniel.

V.Ú.K. Chaos Kopřivnice - AS Bizon Studénka 5:1 (1:0) - Branky: Vaverka Roman 3, Hruškovský Kamil, Adámek Libor - Názalaník Luboš.

Dreadlock Nový Jičín - HITEC Bílovec 1:0 (0:0) – Branka: Kouřil Petr.

Kuna Team Frýdek–Místek - V.Ú.K. Chaos Kopřivnice 3:4 (0:2) - Branky: Novák Radomír, Šimek Michal, Cidlík Jakub - Hanzelka Radek 2, Adámek Libor, Hykel Vítězslav.

AS Bizon Studénka - Callibrum Frýdek- Místek 2:7 (1:3) - Branky: Rychlík Pavel 2 - Pospěch Ján 2, Zrubek Pavel, Rainoch Petr, Bílek Petr, Skotnica Zdeněk, Janouch Michal.

TJ Sviadnov - Dreadlock Nový Jičín 3:3 (2:0) - Branky: Kaulinec Lukáš 2, Bortel Bohumil - Bolf Petr 2, Indrák Martin.

Callibrum Frýdek-Místek - Orel Štramberk 6:7 (1:1) - Branky: Prokeš Jan 3, Teplý Petr 2, Skotnica Zdeněk - Závodný Jiří 2, Buzek Petr, Sarténa Jaroslav, Chuchma Josef, Sarténa Tomáš, Martinovský Tomáš.

R.T. Hukvaldy - TJ Sviadnov 8:7 (4:6) - Branky: Štefek Radek 3, Rumel Jan, Hubeňák Daniel, Holub Marek, Grufík Petr, Hubeňák Adam - Flachs Jiří 2, Kaulinec Lukáš 2, Bortel Bohumil, Šištík Petr, Beránek Radek.

Orel Štramberk - Vicher Frýdek–Místek 4:1 (3:1) - Branky: Buzek Petr, Chuchma Josef, Martinovský Tomáš, Závodný Jiří - Janoviak Tomáš.

Olešná Frýdek–Místek - R.T. Hukvaldy 1:4 (0:3) - Branky: Tešnar Michal - Štefek Radek 2, Košica Marek 2.

Vicher Frýdek–Místek - United Frýdek- Místek 2:4 (1:2) - Branky: Klaner Petr, Janoviak Tomáš - Škola Jiří, Kolář Dominik, Uherek Jakub, Causidis Marián. United Frýdek-Místek - Olešná Frýdek–Místek 0:0 (0:0).