Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Futsalistům Frýdlantu se nedaří

FRÝDEK-MÍSTEK - V minulém týdnu začal ve sportovní hale SOUS Kopřivnice Frensport okresní přebor futsalu. V úvodních dvou zápasech se nejvíce dařilo futsalistům New Jersey Nový Jičín a nováčkovi soutěže Lokomotivě Gangsters Kopřivnice, kteří dokázali vyhrát oba své zápasy a dostali se společně na čelo tabulky.

21.11.2007

Na ilustračním snímku sleduje brankář Kalachu Frýdlant David Rubina situaci před svou brankou.Foto: Robert Mročka

Nejlepší zápas mohli vidět diváci, kteří zavítali do haly, mezi New Jersey NJ a Lavinou Kopřivnice.

Zápas se hrál v prvoligovém tempu a byl okořeněný individuální vybaveností futsalistů obou týmů. Zápas nakonec rozhodl brankář Jersey Jiří Pospěch, který dvě minuty před koncem chytil desetimetrový kop Romanu Bartošovi. Lavina měla ještě v závěru zápasu několik šancí, ale gól již z nich nevyprodukovala a tak se mohli radovat z vítězství 2:1 futsalisté New Jersey NJ.

Výsledky 1. - 2. kola Frensport okresního přeboru futsalu NJ + FM:

Delta Frýdlant n. O. - Optics Trade Nový Jičín 2:7 (0:4) – (branky: Blahuta Jaroslav, Holý Tomáš - Socha Radim 2, Kováč Robert 2, Chrustawczuk Daniel 2, Goláň Jan), Optics Trade Nový Jičín - L.G. Kopřivnice 1:2 (0:0) – (branky: Goláň Petr - Kubiš Martin 2), L.G. Kopřivnice - Delta Frýdlant n. O. 5:4 (3:2) – (branky: Kovář Vratislav 2, Kubiš Martin 2, Daňhel Miroslav - Dušík Milan, Hradil Karel, Pergler Josef, Holý Tomáš), FC Lavina Kopřivnice - Relax Frenštát p. R. 5:0 kontumačně, Relax Frenštát p. R. - New Jersey Nový Jičín 0:5 kontumačně, New Jersey Nový Jičín - FC Lavina Kopřivnice 2:1 (1:0) – (branky: Fryšara René, Dvořák Milan - Dražkovič Tomáš), Beach Boys Odry - SVP Tsunami Příbor B 2:3 (1:3) – (branky: Murín František 2 - Macháček Pavel, Potůček Radek, Rosmarin Robert), SVP Tsunami Příbor B - 1. FC Tornádo Nový Jičín 3:7 (0:5) – (branky: Mojdl Marek, Rosmarin Robert, Štěpán Jiří - Dědík Lukáš 3, Polonyi Lukáš 2, Ondřej Lukáš, Čapka Jaroslav), 1. FC Tornádo Nový Jičín - Beach Boys Odry 4:4 (3:1) – (branky: Polónyi Lukáš 2, Ondřej Lukáš, Čapka Jaroslav - Lukáš Zdeněk, Hůra Michal, Tomak Daniel, Vidlák Jakub).

21.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
V Třinci byl slavnostně otevřen obchvat v úseku mezi Nebory a Bystřicí.
45

OBRAZEM: Třinec má obchvat, jeden úsek ale chybí

Ivo Vondrák jako host on-line rozhovoru v ostravské redakci Deníku.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Mistr vyšel ve Werk Areně naprázdno! Oceláři zdolali Kometu

/FOTOGALERIE/ Hokejisté Třince načali druhou čtvrtinu extraligy výborně. Třetí celek tabulky porazil dosavadního lídra a zároveň obhájce titulu Kometu Brno 4:1. Hattrickem se na triumfu Ocelářů podílel útočník Martin Růžička.

Houbař zemřel u Jablunkova po pádu z patnáctimetrového srázu

Osmašedesátiletý houbař v úterý spadl z asi patnáctimetrového srázu nedaleko jablunkovské části Radvanov. Pád nepřežil, letos je už třetí obětí houbařské sezony v Beskydech.

Vítkovice se zadrhly, Třinec se drží na špici

První čtvrtina základní části hokejové extraligy patří minulosti. Ostravané se nemohou vymanit z krize, Slezané si hlídají umístění mezi elitou.