SKP Likop Třinec – Tango Brno 6:3 (2:1)

V úvodním kole druhé ligy futsalistů přivítali hráči SKP Likop Třinec na svém hřištitým Tanga Brno. Nejen v Třinci, ale ina dalších pěti hřištích bylo rozehráno úvodní kolo druhé futsalové ligy. Třinečtí futsalisté začali duel s Brnem aktivněji a v 10. minutě se po přihrávce od Martinčeka prosadil střelecky Onderek.

O minutu později se domácí radovali podruhé. Na přihrávku od Stoszka si naběhl Topiarz – 2:0. Ve 13. minutě střílel na domácí branku Chadzidisa od Havlase míč odrazil do protipohybu brankáře Třince Csikana. Těsné vedení si již domácí do poločasové přestávky udrželi. Po změně stran se hosté snažili o brzké vyrovnání a přitlačili domácína jejich polovinu hřiště. Tím se však otevřel prostor k rychlým protiútokům.

Ve 31. minutě skvělou přihrávkou vybídl Duda ke skórování Cieslara a domácí opět vedli o dvě branky. Brněnští na tento pro ně nepříznivý vývoj reagovali hrou bez brankáře a s jedním hráčem v poli navíc. Ve 32. minutě se zásluhou Chadzidise opět měnilo skóre a Brno snížilonarozdíl jediné branky. Ve 33. minutě vypíchl soupeřům míč Topiarz a střelou do prázdné branky upravoval na 4:2 pro Třinec.

Definitivní zlom nastal ve 35. minutě, když Rakowski vstřelil pátou branku domácího mužstva. Brno ještě zásluhou Havla snížilo na 5:3, ale poslední slovo opět patřilo domácím, když v poslední minutě Stoszek pečetil vítězství domácích v poměru 6:3. K dalšímu druholigovému zápasu zajíždí třinečtí futsalisté v sobotu 6. října na půdu nováčka soutěže z Opavy.

V domácím prostředí, kterým je hala STaRS, se Třinec představí v pátek 12. října, kdy od 20 hodin hostí Havlíčkův Brod.