Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Futsalisté Třince poprvé prohráli

Třinec - Druholigoví futsalisté třineckého Likopu poprvé v této sezoně okusili hořkost porážky, když v derby nestačili na havířovskou Slavii.

23.11.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Slavia Havířov – SKP Likop Třinec 5:3 (3:3)

Třinečtí poprvé v sezoně nebodovali naplno, když se jim osudným stalo utkání v Havířově. Zápas hosté začali dobře, když již po dvou minutách hry dokázal Mendrok zužitkovat přihrávku od Miczky a Likop vedl 1:0. Když v 5. minutě přidal po samostatné akci Stoszek druhou branku, zdálo se, že hosté budou nadále pokračovat ve své neporaženecké sérii. Bohužel ale přišla v rozmezí 7. a 9. minuty ztráta koncentrace a domácí hráči dokázali rázně trestat. Třemi brankami v řadě rázem vedla domácí Slavia. Ještě než se obě družstva odebrala v poločase do kabin, prosadil se po samostatné akci hostující Mendrok a bylo srovnáno.

Lepší vstup do druhé půle měli tentokráte Havířovští. Ve 36. minutě překonal brankáře Hekeru domácí Michalík. Trenér Cieslar stáhnul ze hry brankáře a nahradil jej v poli dalším hráčem. Místo vyrovnání ale ve 38. minutě Havířov opět kontroval. To už Třinečtí začali tušit, že jej první porážka v sezoně nemine. „Jestliže chceme postoupit do nejvyšší futsalové soutěže, nemůžeme si dovolit v dalších zápasech prohrát. Zejména, když náš největší rival Tango Brno opět zvítězil a už se dostal v tabulce před nás,“ řekl předseda třineckého klubu Marcel Majtner.

Příští utkání sehraje Likop v pátek 28. listopadu na domácí půdě, kdy od 20 hodin hostí v hale STaRS nováčka soutěže Gillotinu Choceň.

Třinec: Hekera – Stoszek, Duda, Toiparz, Rakowski, Dorozlo, Mendrok, Miczka, Nový. (zd)

23.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
Ivo Vondrák.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Utkání 14. kola hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec vs. HC Kometa Group.
19

Mistr vyšel ve Werk Areně naprázdno! Oceláři zdolali Kometu

Houbař zemřel u Jablunkova po pádu z patnáctimetrového srázu

Osmašedesátiletý houbař v úterý spadl z asi patnáctimetrového srázu nedaleko jablunkovské části Radvanov. Pád nepřežil, letos je už třetí obětí houbařské sezony v Beskydech.

Vítkovice se zadrhly, Třinec se drží na špici

První čtvrtina základní části hokejové extraligy patří minulosti. Ostravané se nemohou vymanit z krize, Slezané si hlídají umístění mezi elitou.

ON-LINE s Jiřím Vzientkem, krajským zastupitelem a kandidátem ČSSD do PČR

Kandidát ČSSD na poslance Parlamentu ČR a krajský zastupitel Jiří Vzientek odpovídal jako host on-line rozhovoru Deníku na dotazy čtenářů.

Laser ukázal, že firma šetřila na asfaltu. Silnici zřejmě opraví znovu

Vedení kraje nedávno začalo pomocí laserového zaměřování kontrolovat firmy, jak kvalitně opravují vozovky. Používá k tomu technologii, která pomocí paprsku dokáže změřit tloušťku asfaltu. A pochybení se ukázalo hned při prvním testu.