Slavia Havířov – SKP Likop Třinec 5:3 (3:3)

Třinečtí poprvé v sezoně nebodovali naplno, když se jim osudným stalo utkání v Havířově. Zápas hosté začali dobře, když již po dvou minutách hry dokázal Mendrok zužitkovat přihrávku od Miczky a Likop vedl 1:0. Když v 5. minutě přidal po samostatné akci Stoszek druhou branku, zdálo se, že hosté budou nadále pokračovat ve své neporaženecké sérii. Bohužel ale přišla v rozmezí 7. a 9. minuty ztráta koncentrace a domácí hráči dokázali rázně trestat. Třemi brankami v řadě rázem vedla domácí Slavia. Ještě než se obě družstva odebrala v poločase do kabin, prosadil se po samostatné akci hostující Mendrok a bylo srovnáno.

Lepší vstup do druhé půle měli tentokráte Havířovští. Ve 36. minutě překonal brankáře Hekeru domácí Michalík. Trenér Cieslar stáhnul ze hry brankáře a nahradil jej v poli dalším hráčem. Místo vyrovnání ale ve 38. minutě Havířov opět kontroval. To už Třinečtí začali tušit, že jej první porážka v sezoně nemine. „Jestliže chceme postoupit do nejvyšší futsalové soutěže, nemůžeme si dovolit v dalších zápasech prohrát. Zejména, když náš největší rival Tango Brno opět zvítězil a už se dostal v tabulce před nás,“ řekl předseda třineckého klubu Marcel Majtner.

Příští utkání sehraje Likop v pátek 28. listopadu na domácí půdě, kdy od 20 hodin hostí v hale STaRS nováčka soutěže Gillotinu Choceň.

Třinec: Hekera – Stoszek, Duda, Toiparz, Rakowski, Dorozlo, Mendrok, Miczka, Nový. (zd)