SKP Likop Třinec – Balticflora Teplice 2:6 (1:2)

Na vedoucí gól favorizované teplické Balticflory dokázal nováček nejvyšší soutěže odpovědět. Záhy však inkasoval podruhé, což byl konec jeho nadějí. Tepličtí futsalisté přidali po obrátce další dva góly a dovedli zápas do vítězného konce.

„Zahrát si proti Teplicím byl pro nás opravdový zážitek. Konečný výsledek nás mrzí, nevyšel nám vstup do druhého poločasu. Když se takový soupeř dostane do dvou nebo třígólového vedení, je prostě konec,“ řekl útočník třineckého Likopu Jaroslav Goj.

Branky Třince: Goj 2. Diváci: 300.
Třinec: Hekera – Cieslar ml., Duda, Stoszek, Mudrík (37. Hromada) – Csikán, Sikora, Mendrok (30. Štefek), Goj. Trenér: J. Cieslar st.

Robert Schedling

CC Jistebník – Torf Pardubice 5:4 (5:1)

Po úvodní remíze s Teplicemi a porážce ve Vysokém Mýtě se dvojnásobný futsalový mistr republiky z let 2002 a 2006 dočkal prvního podzimního vítězství, i když to byly právě „fialky“, které inkasovaly jako první. Pak však začala řádit dvojice Michal Seidler a Vít Blažej, která společně s mladým Filipem Neborem ještě do poločasu svůj tým poslala do čtyřbrankového vedení.

Po změně stran se však už trefovali pouze hráči hostujícího Torfu, ale navíc, než na korekci výsledku v Brušperku pomýšlet nemohli. „Za první poločas kluci zaslouží pochvalu, ale v tom druhém už hrát takticky nedokázali. Především jsme však rádi za tři nesmírně důležité body,“ vyřkl po utkání prezident CC Jistebník Martin Pučok.

Branky Jistebníku: Seidler 2, Blažej 2, Nebor. Diváci: 250
Jistebník: Myška – Kornák, Žiga, Seidler, Blažej – Koval, Nebor, Slavík, Potůček – Bláha. Trenér: Korený

Martin Maceček

Další výsledky 3. kola I. futsalové ligy: Helas Brno – Indoss Plzeň 3:3 (0:0), Bohemians 1905 – Nejzbach Vysoké Mýto 4:2 (2:1), Slavia Praha – Tango Brno 5:2 (2:0), Zruč nad Sázavou – Chrudim 2:9 (0:3)