Turnaje, jehož věhlas pronikl daleko za hranice Frýdecko-místeckého, se zúčastnilo celkem osm po vítězství prahnoucích týmů. Všichni účastníci uvítali, že pořadatel zajistil k uskutečnění turnaje obě sportovní haly. Takže bylo možno celou soutěž odehrát tím nejobjektivnějším systémem, a to každý s každým. Odehrálo se bezmála třicet zápasů na dva vítězné sety, takže všichni hráči se nabažili nohejbalu do sytosti.

Pořadí těch nejlepších: 1. Hamr Ostravice (ve složení: T. Loryk, Radek Polach, Z. Žurovec a J. Žurovec), 2. MěÚ Frýdlant n. O. (A. Chmiel, B. Pělucha ml., B. Pělucha st. a Roman Polach), 3. Oknostyl Frýdek-Místek (V. Hrůzek, D. Šnyta, R. Šnyta).

Vítěz I. ročníku nohejbalového turnaje, MěÚ Frýdlant, stejně jako loni i letos ve vyrovnaném utkání přenechal prvenství vynikajícímu celku Hamr Ostravice až po velkém boji 2:1 na sety. Ve vítězném celku podal vynikající výkon především smečařský tandem (levák-pravák) Polach a nestárnoucí Z. Žurovec (58 let), který nechal vyniknout několika zdařilými nohejbalovými finesami i svého vnuka Tomáše (13).

Mezi největší opory týmu MěÚ Frýdlant patřil Chmiel a Pělucha junior, z nichž zejména prvně jmenovaný na sebe upozorňoval několika bravurními zákroky na síti, kterými udivoval nohejbalovou veřejnost před léty, kdy vybojoval titul mistra ČR ve dvojicích. Na bronzu pro družstvo Oknostyl FM má největší zásluhu D. Šnyta, který i se zraněným kolenem svými tvrdými smeči dělal soupeřům nemalé starosti. Z družstev, která se již nevešla na stupně vítězů, svými výkony na sebe nejvíce upozornili Halla, Gažák a Fabík, kteří by úspěšně zapadli do kteréhokoli kolektivu vítězných týmů.

Všichni účastníci turnaje se vraceli do svých domovů spokojeni, s pocitem vděčnosti k pořadateli. Jejich společným přáním bylo, aby podobných nohejbalových nadšenců, jako je hlavní pořadatel celého turnaje, Zbyněk Fabík, bylo více.

(bp)