SKP Frýdek-Místek – Legata Hustopeče 21:24 (11:14)

Hosté se ujali vedení hned v úvodu střetnutí, které si udržovali po celý průběh prvního poločasu.

Ve 22. minutě snížil na 9:10 Hes, jenže pak hosté čtyřmi góly utekli na 9:14. Domácím se podařilo snížit na poločasových 11:14. Po změně stran Hustopeče kontrovaly na 12:17, jenže od této chvíle dobrých 16 minut hosté neskórovali.

„Je to naprosto trestuhodné, když dokážeme obrátit výsledek na 18:17 a pak si vytvoříme několik dalších tutovek, které hráči nepromění. To byl zlomový okamžik utkání,“ hněval se po utkání domácí trenér Petr Mazur. Hustopečtí nejen že srovnali stav na 18:18, ale dalšími dvěmi góly si vytvořili náskok, který již do konce zápasu nepustili.

Nejvíce branek: Hes 5, Kolmajer 5, Meca 4 – Chýlek 5, Jahoda 5, Pernička 4, Zemánek 4. Rozhodčí: Nesvadba – Simu. Sedmimetrové hody: 2/2 – 0/0. Vyloučení: 11:6. ČK: Bajgar, Vacula – Mrkvica. Diváci: 300.

Frýdek-Místek: Šoltés – Rejda 2/1, Křibík, Meca 4, Bajgar, Kolmajer 5/1, Chrenko 1, Horáček, Dyba 2, Vacula 2, Hes 5, Holbein, Skála, Krupa. Trenér: Lubomír Kavka.

Bystřice p. Host.: Štolcar – David Semerád 2, Suchomel, Pernička 4, Chýlek 5, Petr Semerád, Mrkvica 2, Hubáček 5, Jahoda 2, Diviš, Franěk, Zemánek 4, Bavlnka, Přikryl. Trenér: Miroslav Frank.

Sled: 1:3, 3:4, 5:7, 9:10, 9:14, 12:17, 18:17, 18:20, 19:20, 19:23, 20:24.