Házenkáři Frýdku-Místku porazili Jičín

Frýdek-Místek - Házenkáři Frýdku-Místku ve třetím utkání skupiny o umístění zdolali na svém hřišti tým Jičína.

26.4.2008

Ilustrační foto.Foto: archiv Jindřichohradecký deník

SKP Frýdek-Místek – Jičín 30:28 (13:16)

V první půli dominovali na hřišti hosté. Průběh zápasu se zlomil ve druhém poločase. Domácí vysunutou a agresivní obranou nejprve srovnali stav a postupem času si vypracovali mírný náskok. Střelecky se dařilo zejména domácímu Hastíkovi, který konto soupeřova brankáře zatížil jedenácti brankami. „Kluci si za výkon v druhém poločase zaslouží pochvalu. V prvním dějství to vypadalo, že snad ani nechtějí vyhrát. Naše výhra mohla být nakonec i výraznější. Ve druhém poločase nás podržel brankář Šoltéř,“ řekl asistent domácího trenéra Petr Mazur.

Frýdek-Místek: Doucha, Šoltéř, Alexovič 1, Hastík 11, Bajgar, Kolmajer 8, Kružík 1, Kuděla, Matějka, Meca 2, Skála, Sliwka 6, Vacula, Křibík, Trenér Martin Strnadel

26.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Společný česko-německý projekt, který je zaměřený na stáže sociálních asistentů.

Němečtí studenti měli českou stáž

Ester Ledecká je překvapivá vítězka Super-G
20

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Olympijský festival v Ostravě: Zóna Deníku jede o víkendu na plné obrátky

Olympijský festival v Ostravar Aréně pokračuje dalším dnem a Deník je samozřejmě u toho. Zóna Deníku jede o víkendu opět naplno a nabízí spoustu lákadel pro všechny návštěvníky.

Nemocných přibylo, dva pacienti s chřipkou v našem kraji zemřeli

Chřipková epidemie v Moravskoslezském kraji pokračuje. V tomto týdnu došlo k dalšímu nárůstu nemocnosti na akutní respirační onemocnění (ARI), nemocnost dosáhla 2301 případů onemocnění na 100 tisíc obyvatel.

Omezeny by měly být i další nonstop bary

Regulace provozoven ve Frýdku-Místku má pokračovat. Radní schválili rozšíření vyhlášky o další dva problémové bary.

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.