KH Orel Paskov – Prostějov B 39:20 (20:12)

Úvodní minuty střetnutí byly ještě vyrovnané (v 11. minutě to bylo 7:6), pak se ale projevila větší síla domácích hráčů, kteří se v rozmezí pěti dalších minut ujali vedení 16:6 a o výhře Paskova již nebylo tak pochyb.

Domácí poté již kontrolovali hru, diváci viděli pohlednou a rychlou házenou. Pohoda se přenesla také do druhé půle. V brance domácích vystřídal Kokeše mladík Pohludka a také on navázal na dobrý výkon svého kolegy.

Trenér Paskova poslal do pole i hráče z lavičky. Ve 52. minutě již svítil na ukazateli skóre hrozivý stav 36:16 a domácí příznivci si začali žádat potupnou „čtyřicítku“. Té se nakonec nedočkali.

Paskov: Kokeš, Pohludka - Horák 3, R. Novák 1, Bednárek 1, Holčák 3, R. Blažek 3, Piš 7, Pavlíček 9, Oulehla 3, Bezecný 6, T. Blažek 2 a Kuděla 1.
V předzápase dorostenci Paskov remizovali s B týmem Cementu Hranice 25:25 (14:12). (jb)