SKP FRÝDEK-MÍSTEK – CEMENT HRANICE 34:28 (19:16)

Hosté dorazili do Frýdku pouze s jedenácti hráči. Domácí ale k žádnému podcenění nepřistoupili a hned od úvodního hvizdu rozhodčích šli rázně za vítězstvím. Vedení domácích sice nebylo tak rázné, v 18. minutě dokonce hostující celek vyrovnal, poločasové vedení 19:16 ale tým Jiřího Kekrta uklidnil. Rozhodující moment celého střetnutí nastal mezi 38. a 44. minutou. To domácí pětibrankovou šňůrou odskočili na rozdíl šesti branek. Stejný brankový rozdíl si už pak Frýdečtí udrželi až do samého závěru střetnutí. Domácí mladý tým tak opět přesvědčil své fanoušky, že má svůj potenciál. Sezonu pak frýdecko-místečtí házenkáři zakončí sobotním zápasem v Třeboni. V krajině rybníků se hraje 26. května už v 11 hodin.

Nejvíce branek Hranic: Magrla 6/3, Šíra 6, Galus 4, Dolák 4. Rozhodčí: Novotný - Samek, vyloučení: 4:7, sedmičky: 5/3 – 4/3, diváci: 125.

Frýdek-Místek: Šoltés, Pyško – Petrovský 5/1, O. Meca 2, Klaban, Mynář 3, Petřík 4, Kichner 4, Hečko 1, Dyba 2, Vacula, Hes 4/2, Holbein 5, Strack 4. Trenér: Jiří Kekrt.