Novému kouči Jiřímu Kekrtovi se ale před sezonou spíš kádr rozpadá. Z loňského týmu již odešel hrající trenér Václav Straka (Nové Zámky), k němu se přidali Skála (ukončil kariéru), Bednárek (Itálie) a nově ještě brankářská jednička Petr Štolcar. „Petr se oženil a nechtěl již hrát tak daleko od domova,“ prozradil vedoucí frýdecko-místeckého celku Petr Mazur. Štolcar by měl údajně posílit Přerov. „Až taková rána by to pro nás být nemusela, jelikož se k nám po roce vrací Alexandr Šoltés,“ dodal Mazur.

Další ránou pro tým SKP je, že z původně avizovaného příchodu rychlonohého křídelníka Davida Kalouse nakonec sešlo. „S Davidem jsme byli již prakticky domluveni, ale pak vše změnil,“ nezastíral zklamání Petr Mazur. Kalous, který v loňské sezoně hrál v Lovosicích, zakotvil nakonec u mistrovské Karviné.

„Nyní vedeme jednání jak se Zubřím, tak i s Karvinou, o příchodech několika hráčů. Ale nevím, jak vše dopadne. Každopádně do konce července bychom chtěli mít o složení našeho kádru jasno,“ uzavřel Mazur.