Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Házenkáři padli už na samé dno

Frýdek-Místek - Domácí duel s Lovosicemi extraligoví házenkáři Frýdku-Místku nezvládli a poněvadž poslední Přerov přestřílel Hranice, padli Frýdečtí už na samé dno.

12.11.2012

Házenkáři Frýdku-Místku podlehli na vlastní palubovce Lovosicím 24:27.Foto: Zdeněk Šrubař

Po reprezentační pauze opět pokračoval házenkářský kolotoč s extraligovými duely. Frýdečtí na domácí palubovce přivítali v repríze posledního finále Českého poháru celek Lovosic. Ani tentokráte tým SKP na svého soupeře nestačil. Lovosice si brzy po úvodním hvizdu připravili několikabodový odstup.

„Začátek zápasu nám moc nevyšel. Potom se ale kluci chytli, výborně chytal Šoltés a půli jsme dotáhli na 14:14," řekl asistent frýdecko-místeckého trenéra Petr Mazur. Po změně stran domácí družina bojovala, ve 41. minutě se dokonce ujala poprvé v zápase vedení 18:17.

„Ve 46. minutě to bylo ještě 20:20, o čtyři minut později 21:22, ale pak hosté dali pět branek v řadě a zápas byl rozhodnutý," vypočetl Mazur. „Mysleli jsme tajně v bod, určitě jsme na ně měli. Bohužel jsme v určitých fázích zápasu nedali důležité branky, těm klukům zkrátka ty zkušenosti chybí. Přerov překvapivě vyhrál, takže jsme poslední. Musíme teď zabrat doma s Plzní a pak nás čeká veledůležité střetnutí v Přerově," dodal Petr Mazur.

I v následujícím kole hrají frýdecko-místečtí házenkáři před domácím publikem. V neděli 18. listopadu hostí od 17 hodin celek Plzně.

SKP FRÝDEK-MÍSTEK – MĚSTO LOVOSICE 24:27 (14:14)

Nejvíce branek Lovosic: Landa 6, Motl 5/1, Brecko 5/1.

Rozhodčí: Novotný – Samek, vyloučení: 5:9 (ČK: Vacula – Chroustovský), sedmičky: 3/2:5/2, diváci: 312.

Průběh zápasu: 1:4, 4:10, 6:12, 11:12, 14:14, 14:16, 18:17, 20:20, 21:22, 21:27, 24:27.

Frýdek-Místek: Šoltés, Pohludka – Klaban 1, Komárek, Petřík 3, Kichner 1, Hečko, Unger, Dyba 5/1, Vacula 1, Hes 5/1, Kalous 6, Hladký 2, Mynář. Trenér: Aleš Chrastina.

ON-LINE rozhovor s Ivo Vondrákem, hejtmanem a krajským lídrem ANO 2011

Utkání 14. kola hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec vs. HC Kometa Group.
19

Mistr vyšel ve Werk Areně naprázdno! Oceláři zdolali Kometu

Houbař zemřel u Jablunkova po pádu z patnáctimetrového srázu

Osmašedesátiletý houbař v úterý spadl z asi patnáctimetrového srázu nedaleko jablunkovské části Radvanov. Pád nepřežil, letos je už třetí obětí houbařské sezony v Beskydech.

Vítkovice se zadrhly, Třinec se drží na špici

První čtvrtina základní části hokejové extraligy patří minulosti. Ostravané se nemohou vymanit z krize, Slezané si hlídají umístění mezi elitou.

ON-LINE s Jiřím Vzientkem, krajským zastupitelem a kandidátem ČSSD do PČR

Kandidát ČSSD na poslance Parlamentu ČR a krajský zastupitel Jiří Vzientek odpovídal jako host on-line rozhovoru Deníku na dotazy čtenářů.

Laser ukázal, že firma šetřila na asfaltu. Silnici zřejmě opraví znovu

Vedení kraje nedávno začalo pomocí laserového zaměřování kontrolovat firmy, jak kvalitně opravují vozovky. Používá k tomu technologii, která pomocí paprsku dokáže změřit tloušťku asfaltu. A pochybení se ukázalo hned při prvním testu.