A to v sobotu 7. června už v devět hodin. Důvodem brzkého začátku střetnutí byla kolize se zahajovacím střetnutím fotbalového mistrovství Evropy mezi celky Švýcarska a České republiky. Pro paskovské muže bylo toto utkání oslavou vítězství v Severomoravské lize a tím i postupu do druhé ligy, kam se vracejí po třech letech.

Tým Třince nechtěl Paskovu žádné body darovat a bojoval do posledních minut utkání. Začátek zápasu byl v prvé půli vyrovnaný, družstva šla do šaten za stavu 17:13 ve prospěch paskovských hráčů. Ve druhé půli se domácím hráčům podařil trhák a v 15. minutě vedli již 28:14. Házenkáři Třince se však nevzdávali a postupně snížili až na přijatelný konečný výsledek 31:24.

V brance domácích výborně zachytal Dalibor Kokeš, který se střídal s Romanem Kožešníkem a Jakubem Weselovským. Nejlepším střelcem domácích byl Michal Oulehla se šesti vstřelenými brankami, po čtyřech přidali Martin Holčák, Radek Horák a Radek Kuča, po třech brankách Michal Bezecný a Vláďa Piš, dvakrát byli úspěšní Rosťa Blažek, Petr Bednárek a Milan Pavlíček, jedenkrát skóroval Adam Tvardek a do hry zasáhl i Martin Kresta. Dorostenci Paskova zakončili své působení v Severomoravské lize dorostu již minulou sobotu, vítězstvím na půdě svého soupeře v Třinci 22:20 po poločase 12:8.

V družstvu Paskova došlo ke kuriózní situaci, tradiční opora brankář Tomáš Golka musel kvůli zranění hrát v poli a v brance ho neméně dobře zaskočil spoluhráč Michal Klučár, který možná zvažuje změnu pozice, neboť mu chytání šlo výborně. Nejlepšími střelci Paskova byli již zmíněný Tomáš Golka, David Štembírek a Michael Novák. Dorostenci tímto vítězstvím potvrdili své druhé místo v Severomoravské lize dorostu, za suverénním družstvem Polanky. (mach)