MĚSTO LOVOSICE - SKP FRÝDEK-MÍSTEK 32:26 (15:10)

Severočeši se výsledkově zvedají a svou formu prokázali také v utkání s házenkáři Frýdku-Místku. Svěřenci trenéra Kekrta dokázali s domácími držet vyrovnanou partii do 17. minuty. Poté Lovosičtí, dirigovaní reprezentantem Berkou, kterého fanoušci SKP velmi dobře znají z jeho působení ve frýdecko-místeckém dresu, utekli na 14:9. Pětibrankové vedení si již domácí hráči do poločasového klaksonu udrželi.

I po změně stran se více dařilo domácím. Ve 45. minutě vedly Lovosice již 21:11. Frýdečtí však zbraně nesložili a až do závěru střetnutí se snažili být favoritovi více než vyrovnaným soupeřem. Domácí nakonec vyhráli o šest branek.

V 10. kole Zubr extraligy přivítají házenkáři Frýdku-Místku na domácí palubovce tým nedaleké Kopřivnice. Derby se hraje ve středu 10. listopadu v místecké hale u 6. ZŠ od 18 hodin.

Rozhodčí: Kohout - Vaník, diváků: 425, sedmičky: 1/1 – 3/2, vyloučení: 3:3. Nejvíce branek Lovosic: Berka 7, Šuma 5/1, Motl 5. Průběh utkání: 5:4, 9:9, 14:9, 18:10, 21:12, 23:18, 27:22.
SKP Frýdek-Místek: Šoltés, Pyško – Petrovský 1, O. Meca 4, R. Meca 1, Horut, Pernický 4, Unger, Dyba 6/2, Vacula 1, Hes 3, Majer, Holbein 2, Hojník 4. Trenér: Jiří Kekrt.

Další výsledky 9. kola: Královo Pole – Sokol Přerov 29:25, HC Zubří – Jiskra Třeboň 35:22, Kopřivnice – Ronal Jičín 25:25, Dukla Praha – M.A.T. Plzeň 24:23, HCB Karviná – Cement Hranice 24:20.