SKP FRÝDEK-MÍSTEK – KP BRNO 38:30 (17:11)

Vzájemné zápasy s Brnem přinesou vždy gólovou podívanou. V základní části zvítězil nejprve nováček soutěže z Brna na své palubovce 35:33. V odvetě již byli úspěšnější svěřenci trenéra Jiřího Kekrta, kteří svého soupeře doslova deklasovali 38:22.

Třetí vzájemný duel obou soupeřů opět vyzněl lépe pro frýdecko-místecké hráče. Ti se již po devíti minutách hry mohli radoval z vedení 7:1. Nadšeně bojující hosté sice na začátku druhé půle stáhli náskok domácích na rozdíl tří branek, ale domácí si důležité vítězství vzít nenechali. A to i přesto, že rozhodčí potrestali červenými kartami Dybu a Hladkého.

Také ve 4. kole nadstavbové části se frýdecko-místečtí házenkáři představí domácím fanouškům, když v neděli 24. dubna přivítají od 17 hodin v místecké hale u 6. ZŠ Třeboň.

Rozhodčí: Bečička - Horák, diváků: 365, sedmičky: 5/5:4/4, vyloučení: 9:6 (navíc ČK: Dyba, Hladký). Nejvíce branek Brna: Večeřa 10, Hastík 6, Hubáček 5/3. Průběh utkání: 7:1, 8:4, 10:7, 13:9, 16:10, 17:13, 21:18, 24:20, 28:22, 31:24, 35:28.

SKP Frýdek-Místek: Šoltés, Pyško – Petrovský 1, O. Meca 1, Horut, Pernický 8, Unger 1, Dyba 5, Vacula, Hes 10, Holbein 4, Hladký 1, Hojník 7/5. Trenér: Jiří Kekrt.

Další výsledky – skupina o 1. – 6. místo: Město Lovosice – Cement Hranice 28:21, Dukla Praha – Talent Plzeň 27:23, HCB Karviná – HC Zubří 25:25. Skupina o 7. – 12. místo: Ronal Jičín – Sokol Přerov 28:15 (předehrávka), Jiskra Třeboň – Ronal Jičín 26:27, Sokol Přerov – KH Kopřivnice 34:27.