Hráči si to tentokrát nerozdali mezi sebou na ledě a s hokejkami v ruce, teď byl na řadě tenis, nohejbal, stolní tenis, basketbal, kop na branku, hod na branku a beach volejbal.

V první disciplíně, kterou byl tenis (hrál se jeden set), uspěli novojičínští hokejisté Přemysl Vašut s Martinem Andrýskem. Druzí skončili Daniel Kraft a Jaromír Gogolka (HC FM B), třetí pak pořadatelská dvojice Petr Rozum s Romanem Kelnerem (FM A). Že hokejisté umí hrát i nohejbal ukázali hráči v druhé disciplíně. Tam byla nejúspěšnější dvojice Rozum – Kelner. Stříbrní skončili karvinští hráči Jan Sznapka a Vladimír Luka. V turnaji ve stolním tenise kralovali Kraft s Gogolkou. V hodu na koš získali nejvíce bodů Pavel Zdráhal s Jiřím Zdeňkem, kteří uspěli také v kopu na branku (penalty). Předposlední disciplínou byl hod na branku (sedmimetrové hody) a karvinská dvojice Sznapka s Lukou jen potvrdili, že házená je v Karviné sportem na prvním místě. V závěrečném trnaji v beach volejbale uspěla opět dvojice Rozum – Kelner.
¨

Po skončení poslední disciplíny míčového sedmiboje se začaly body sčítat a čekalo se, jak skvělý sportovní den v podání regionálních hokejistů dopadne. Z vítězství se nakonec se ziskem 37 bodů radovali frýdecko-místečtí hráči Petr Rozum a Roman Kelner. Stříbro pak putovalo do Nového Jičína díky Přemysla Vašuta a Martina Andrýska, kteří nasbírali 33 bodů. Třetí skončili opět hráči HC Frýdek-Místek, když porci 27 bodů získali Daniel Kraft s Jaromírem Gogolkou.