HC Frýdek-Místek – HC Studénka 5:5 (3:1,1:2,1:2).

V úvodu střetnutí se hra odehrávala převážně před brankou soupeře a ve 4. minutě se poprvé měnil ukazatel skóre. Po přihrávce od Kameníka a Sluštíka se mezi střelce zapsal Bojda. Vyrovnání však nemělo dlouhého čekání. V podstatě o minutu později srovnal Bílek.

Frýdecko-místečtí hokejisté poté opět přidali a v 11. minutě se zásluhou Wlaky opět dostali do jednobrankového vedení. Studénka se znovu hnala za vyrovnáním, jenže ve 14. minutě chybu hostující obrany trestal Kappel.Frýdektak vedl již 3:1a tímto stavem skončila první třetina. Také úvod druhého dějství patřil domácím hokejistům.

V čase 21:24 se po Teichmannověpřihrávceprosadil Šupolík – 4:1. Rychlá branka domácí tým ukolébala a Studénka ve 25. minutě zásluhou Lošáka snížila na 4:2. Za dalších deset minut to bylo již rozdílem jediné branky, když Smetanu v brance Frýdku překonal Janečka. Zápas se tak opět zdramatizoval a rozuzlení tedy muselo přijít v závěrečné třetině.

V 51. minutě střílí svou druhou branku v zápase domácí Kappel a zvyšuje tak na 5:3 pro Frýdek-Místek. Hosté v závěrečných minutách hry vrhli vše pro zkorigování nepříznivého stavu a nakonec se jim to i podařilo. V 55. minutě snížil Tomošák, a v 59. minutě dokonce týž hráč skóre srovnal.

Frýdek-Místek: Feber (30. Smetana), Bobok, Teichmann, Kameník, Bojda, Wlaka, Kolouch, Novák, Říhošek, Šupolík, Kappel, Sluštík, Pírek, Janečka, Žídek, Křivák. Trenér: Tomáš Špaček.