V klubu si mnozí pamatují vynikající loňský úspěch šipkařů, kteří vybojovali postup do druhé šipkařské ligy a skvělou sezonu pak korunovali ještě třetím místem na MČR v kategorii C. V Jablunkově ale na vavřínech rozhodně neusnuli a opět o sobě dali hlasitě vědět.
Mužstvo, pod vedením obětavého kapitána Milana Seka, šlo od prvních ligových zápasů cílevědomě za svými cílem, a to porvat se o postup do šipkařské extraligy Moravskoslezského kraje. Pro benjamínka soutěže to však nebyl úkol zrovna lehký, avšak dobře konsolidovaný tým, který před začátkem sezony doznal určitých změn, odehrál skutečně výbornou sezonu.

Výsledkem bylo nakonec suverénní vítězství v druhé nejvyšší krajské soutěži, které si tým DC Bad Boys Jablunkova zajistilo již tři kola před koncem soutěže. „Soutěž jsme nakonec vyhráli s náskokem dvanácti bodů," radoval se z týmového úspěchu Milan Sek. Jablunkovští se tak po roce opět posunuli, tentokráte mezi šipkařskou elitu Moravskoslezského kraje. Úspěch jim zaručil rovněž i účast na Mistrovství České republiky, které se konalo ve Valdicích u Jičína. „Mistrovství se zúčastnilo třiatřicet týmů z celé republiky. I když zde byli kvalitnější hráči, než na loňské republice, kluci nezklamali. Po skvělém kolektivním výkonu a jediné porážce v základní skupině jsme nakonec získali prestižní titul Mistra ČR v kategorii B. Za celou sezonu bych chtěl poděkovat nejen všem svým spoluhráčům, ale také i našim sponzorům a fanouškům," řekl závěrem Sek.