SOBOTA 14. KVĚTNA

BASKETBAL: II. liga žen - 10. kolo play off: Lokomotiva Krnov - Ústí. L. (17)

FOTBAL:

I. liga: Baník Ostrava - Ústí n. L. (18); Divize E: Havířov - Bystřice p. H. (14.30), Dolní Benešov - Lískovec a Petrovice - Val. Meziříčí (oba v 16.30)

Krajský přebor: Č. Těšín - Jakartovice, Petřkovice - Rýmařov, Opava 2004 - Frenštát (hřiště Velké Hoštice) a Dětmarovice - Čeladná (vše v 16.30)

I.A třída - skupina A: Ludgeřovice - Velké Hoštice a Krásné Pole - Slavkov (oba v 16.30)

I.A třída - skupina B: Heřmanice - Raškovice, Veřovice - Vlčovice, Brušperk - St. Město u F-M, Stonava - Smilovice, Šenov - Bystřice a Horní Suchá - Stará Bělá (vše v 16.30)

I.B třída - skupina A: Chomýž - Otice, Horní Benešov - Břidličná, Stěbořice - Dolní Moravice, Chlebičov - Štítina a Úvalno - Olymp. Bruntál (vše v 16.30),

I.B třída - skupina B: FC Ostrava-Jih - Darkovičky (10.15), Darkovice - Strahovice, Svinov - Dolní Lhota, Klimkovice - Suché Lazce a Velká Polom - Hať (vše v 16.30)

I.B třída - skupina C: Fotbal F-M B - Jablunkov (hřiště Chlebovice), Dolní Datyně - Sedliště, Oldřichovice - Hnojník, Mosty - Těrlicko a Vendryně - Dobrá (vše v 16.30), skupina D: Staříč - Jakubčovice a Suchdol - Starý Jičín (oba v 16.30)

HÁZENÁ: Interliga žen, nadstavbová skupina o 5. až 8. místo - 4. kolo: Poruba - Most (18.30, Polanka)

PLAVÁNÍ: Velká cena Ostravy (9: rozplavby, 15.30: finále, Poruba)

RAGBY: Extraliga mužů - sestupová skupina: Havířov - Olomouc (14)

NEDĚLE 15. KVĚTNA

ATLETIKA: Běh na Velký Javorník (10, Frenštát p. R.); Běh Jablunkovem – Memoriál K. Szotkowského (13.30)

FOTBAL: Divize E: Nový Jičín - Baník U21 Ostrava a Kravaře - Šumperk (oba v 16.30)

Krajský přebor: Oldřišov - Hradec n. M., Pustá Polom - Háj ve Sl., Krnov - Janovice a Frýdlant - Bohumín (vše v 16.30)

I.A třída - skupina A: Mokré Lazce - Bolatice (10), Slavoj Bruntál - Polanka, FC Bílovec - Šilheřovice, Štěpánkovice - Vratimov a Kobeřice - Bohuslavice (vše v 16.30)

I.A třída - skupina B: B. Albrechtice - MFK Karviná B (16.30)

I.B třída - skupina A: Zlatníky - Krásné Loučky (10), Chuchelná - Jindřichov (16.30), skupina B: Kozmice - Hrabová a Píšť - Markvartovice (oba v 16.30)

I.B třída -skupina C: Hrádek - Dolní Lutyně a Nebory - Nýdek (oba v 16.30), skupina D: Lichnov - Fryčovice, Odry - Nový Jičín B, Kateřinice - Tichá, Kozlovice - Jeseník n. O. a Libhošť - Petřvald n. M. (vše v 16.30)

FUTSAL: Mistrovství Evropy hasičů (od 8.30, hala Sarezy Ostrava-Přívoz).HÁZENÁ: Extraliga mužů: Karviná - Plzeň (10.30)

PLAVÁNÍ: Velká cena Ostravy (9: rozplavby, 14.30: finále, Poruba)

PONDĚLÍ 16. KVĚTNA

FUTSAL: ME hasičů (od 8.30, hala Sarezy Ostrava-Přívoz; semifinále od 17.30)