PÁTEK 22. DUBNA

BASEBALL: Extraliga: Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč (19).

FOTBAL: MSFL: Vratimov - Rosice (17).

SOBOTA 23. DUBNA

FLORBAL: Baráž o I. ligu mužů - 4. zápasy: Petrovice - Plzeň (17), Torpedo Havířov - Rožnov p. R. (18, MSH).

FOTBAL: FORTUNA:LIGA - skupina o záchranu: MFK Karviná - Zlín (17). F:NL: Třinec - Sparta Praha B (10.15), SFC Opava - Příbram (17). Divize F: Dětmarovice - Opava B, Vítkovice - Havířov (hřiště Provaznická) a Frýdlant - Nový Jičín (vše v 16). Krajský přebor: Dolní Datyně - Čeladná, Jakubčovice - Kobeřice, Brušperk - Oldřišov, Břidličná - Lok. Petrovice a Český Těšín - Háj ve Slezsku (vše v 16). I.A třída - skupina A: Hradec nad Moravicí - Chlebičov, Darkovičky - Stará Bělá, Slovan Ostrava - Kozmice a Ludgeřovice - FC Vřesina (vše v 16), skupina B: Řepiště - Lučina (14.30), Vratimov B - Dobrá, Stonava - Dobratice a Jablunkov - Staré Město (vše v 16). I.B třída - skupina A: Jindřichov - Krnov B, Velké Heraltice - Vítkov, Chomýž - Krásné Loučky, Velké Hoštice - Budišov n. B. a Slavia Opava - Žimrovice (vše v 16), skupina B: Krásné Pole - Záblatí, Třebovice - Šilheřovice, Slavoj Rychvald - Klimkovice, Darkovice - Chuchelná a Hrabová - Ostrava-Jih (vše v 16), skupina C: Staříč - Vendryně (15), Oldřichovice - Mosty, Horní Suchá - Raškovice, Sedliště - Petřvald u K. a Baška - Nýdek (vše v 16), skupina D: Mořkov - Starý Jičín, Veřovice - Kopřivnice, Vlčovice - Tichá, Skotnice - Fryčovice a Lískovec - Jeseník n. O. (vše v 16). Okresní přebor: Chlebovice - Palkovice, Tošanovice - Nošovice, Vojkovice - Písek a Janovice - Hrádek (vše v 16).

JUDO: X. Jarní soutěž judo 2022 žactva a dorostu v Ostravě (10, ZŠ Komenského v Porubě).

PLAVÁNÍ: Drop Cup 2022 v Havířově (9 a 14).

NEDĚLE 24. DUBNA

FLORBAL: Baráž o I. ligu mužů - případné 5. zápasy: Torpedo Havířov - Rožnov p. R. (MSH) a Petrovice - Plzeň (oba v 18).

FOTBAL: Divize F: MFK Karviná B - SO Bruntál (10.15, hřiště Kovona), Polanka - Rýmařov, Bílovec - Bohumín a Frenštát - Heřmanice (vše v 16). Krajský přebor: Krnov - Slavia Orlová a Pustá Polom - Hlubina (oba v 16). I.A třída - skupina A: Mokré Lazce - Kravaře (10), Štěpánkovice - Malé Hoštice a Bolatice - Zlatníky (oba v 16), skupina B: Jistebník - Smilovice (15), Bystřice - Baník Albrechtice (16). I.B třída - skupina A: Město Albrechtice - Hlavnice (14), SO Bruntál B - Slavkov (16), skupina B: Strahovice - Hať a Bohuslavice - Svinov (oba v 16), skupina C: Věřňovice - Lok. Petrovice B a Inter. Petrovice - Hnojník (oba v 16), skupina D: Kozlovice - Spálov (16). Okresní přebor: Smilovice B - Pržno (10), Bukovec - Hukvaldy, Návsí - Metylovice a Milíkov - Nebory (vše v 16).

HÁZENÁ: Extraliga mužů - 1. zápas semifinále play-off: HCB Karviná - Dukla Praha (17.10), 1. zápas play-off o 5. až 8. místo: Kopřivnice - Lovosice (14).

NÁRODNÍ HÁZENÁ: I. liga mužů: Svinov - Rokytnice (15). I. liga žen - skupina o udržení: Studénka - Vracov (10.30). II. liga mužů: Pustějov - Dobruška (13, hřiště Ostrava - Svinov).

RAGBY: I. liga mužů: Havířov - Bystrc (14).

PONDĚLÍ 25. DUBNA

BASKETBAL: Liga mužů - 5. zápas čtvrtfinále play-off: BK Opava - USK Praha (18).

TENIS: OSTRA Group Open 2022 - turnaj ATP challenger v Ostravě (11, dvorce SC Ostrava v Komenského sadech).

ÚTERÝ 26. DUBNA

LEDNÍ HOKEJ: Extraliga - 5. zápas finále play-off: Oceláři Třinec - Sparta Praha (17).

TENIS: OSTRA Group Open 2022 - turnaj ATP challenger v Ostravě (11, dvorce SC Ostrava).