PÁTEK 6. KVĚTNA

BASEBALL: Extraliga: Arrows Ostrava - Technika Brno (19).

FOTBAL: MSFL: Vratimov - Slovácko B (16.30).

STOLNÍ TENIS: Mistrovství ČR v para stolním tenisu v Ostravě (9, hala Varenská).

SOBOTA 7. KVĚTNA

BEACHVOLEJBAL: Oblastní Český pohár juniorek U20 v Opavě (9, Beach centrum na Kolofíkově nábřeží).

FOTBAL: FORTUNA:LIGA - skupina o titul: Baník Ostrava - Hradec Králové (19). Divize F: Nový Jičín - Opava B, Dětmarovice - Havířov, Vítkovice - Rýmařov (hřiště Provaznická) a Frýdlant - SO Bruntál (vše v 16.30). Krajský přebor: Dolní Datyně - Oldřišov, Jakubčovice - Lok. Petrovice, Brušperk - Slavia Orlová a Břidličná - Hlubina (vše v 16.30). I.A třída - skupina A: Hradec nad Moravicí - Kravaře, Slovan Ostrava - Mokré Lazce, Darkovičky - FC Vřesina a Ludgeřovice - Štěpánkovice (vše v 16.30), skupina B: Dobrá - Lučina, Vratimov B - Smilovice, Jistebník - Dobratice a Stonava - Jablunkov (vše v 16.30). I.B třída - skupina A: Vítkov - Krnov B, Jindřichov - Krásné Loučky, Velké Heraltice - Budišov n. B., Chomýž - Slavkov a Velké Hoštice - Hlavnice (vše v 16.30), skupina B: Třebovice - Klimkovice (16), Slavoj Rychvald - Ostrava-Jih, Darkovice - Hať, Hrabová - Strahovice a Krásné Pole - Svinov (vše v 16.30), skupina C: Staříč - Hnojník (15), Oldřichovice - Inter. Petrovice, Petřvald u K. - Raškovice, Horní Suchá - Nýdek, Sedliště - Lok. Petrovice B a Baška - Vendryně (vše v 16.30), skupina D: Veřovice - Ostravice, Vlčovice - Fryčovice a Skotnice - Lískovec (vše v 16.30). Okresní přebor: Chlebovice - Písek, Tošanovice - Metylovice, Vojkovice - Nebory a Janovice - Hukvaldy (vše v 16.30).

JUDO: NEWAZA - soutěž mužů a žen bez rozdílu vah o Krále zemařů ve Štramberku (10.15, sport. hala TJ Kotouč).

STOLNÍ TENIS: Mistrovství ČR U19 v Havířově (9). Mistrovství ČR v para stolním tenisu v Ostravě (9, hala Varenská).

NEDĚLE 8. KVĚTNA

BEACHVOLEJBAL: Oblastní Kadetský pohár děvčat U18 v Opavě (9, Beach centrum na Kolofíkově nábřeží).

FOTBAL: Divize F: Karviná B - Bohumín (10.15, hřiště Kovona), Polanka - Heřmanice a Bílovec - Frenštát (oba v 16.30). Krajský přebor: Krnov - Háj ve Slezsku (15.30), Pustá Polom - Petřvald na Moravě a Kobeřice - Čeladná (oba v 16.30). I.A třída - skupina A: Zlatníky - Chlebičov (10), Kozmice - Malé Hoštice a Bolatice - Stará Bělá (oba v 16.30), skupina B: Bystřice - Staré Město a Libhošť - Baník Albrechtice (oba v 16.30). I.B třída - skupina A: Město Albrechtice - Slavia Opava (14), SO Bruntál B - Žimrovice (16.30), skupina B: Bohuslavice - Chuchelná (16), Šilheřovice - Záblatí (16.30), skupina C: Věřňovice - Mosty (16.30), skupina D: Starý Jičín - Spálov, Kozlovice - Kopřivnice a Mořkov - Tichá (vše v 16.30). Okresní přebor: Smilovice B - Bukovec (10), Návsí - Hrádek (hřiště Hrádek), Milíkov - Pržno a Nošovice - Palkovice (vše v 16.30). 

HOKEJBAL: II. liga, skupina Morava sever - 1. utkání semifinále play-off: Jaselská Opava - Vsetín (10), Sokol Poruba - Třinec (10).

JUDO: Velká cena Ostravy benjamínků a žactva U11, U13 a U15 (10 a 12, hala Varenská).

NÁRODNÍ HÁZENÁ: Souboj Čechy - Morava a Západ - Východ ve Studénce (9: juniorky, 10.30: junioři, 12: ženy, 13.30: muži).

STOLNÍ TENIS: Mistrovství ČR U19 v Havířově (9.15).