PÁTEK 15. KVĚTNA

JEZDECTVÍ:

Velká cena Ostravy ve skokových soutěžích (10, Stará Bělá)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL:

Kooperativa Cup mužů v Ostravě (14, Beach centrum TJ Mittal na Varenské ulici)

STOLNÍ TENIS:

Mistrovství ČR vozíčkářů v Ostravě (9, hala TJ Mittal na Varenské ulici)

SOBOTA 16. KVĚTNA

CYKLISTIKA:

Silesia Bike maratón v Opavě (start 9 a 10, Opava, Horní náměstí).

FOTBAL:

II. liga:

Třinec – Most (10.15), Opava – Fulnek (17)

Divize E:

Orlová – Slavičín a Dolní Benešov – Bystřice p. H. (oba v 16.30)

Krajský přebor:

Petřkovice – Lískovec, Jakubčovice – Vratimov a Český Těšín – B. Albrechtice (vše v 16.30)

I.A třída - skupina A:

Hradec n. M. – Fulnek B, Radvanice – Štěpánkovice, Jakartovice – Kobeřice a Velké Hoštice – Slavia Opava (vše v 16.30)

I.A třída - skupina B:

Čeladná – St. Město u F-M (14), Dolní Lutyně – Raškovice, Příbor – Stará Bělá, Brušperk – Smilovice, Dětmarovice – Bystřice a Horní Suchá – Libhošť (vše v 16.30)

I.B třída – skupina A:

Suché Lazce – Chomýž, Úvalno – Chuchelná, Dolní Moravice – Krásné Loučky a Jindřichov – Komárov (vše v 16.30)

I.B třída – skupina B:

Hrabová – Klimkovice a Darkovice – FC Ostrava-Jih (oba v 16.30)

I.B třída – skupina C:

Dolní Datyně – Nýdek, Mosty – Sedliště, Záblatí – Nebory, Hnojník – Inter. Petrovice, Vendryně – Jablunkov a Oldřichovice – Slavoj Petřvald (vše v 16.30)

I.B třída – skupina D:

V. Albrechtice – FC Bílovec, Fryčovice – Kozlovice (oba v 16.30).

FUTSAL:

Rychlý míč 2009, dlouhodobý turnaj v hale Vítek (9).

HOKEJBAL:

I. liga mužů – 3. zápas finále: Intevo Karviná – HBC Třinec (16, SPŠE Karviná).

JEZDECTVÍ:

Velká cena Ostravy ve skokových soutěžích (10 a 13, Stará Bělá).

PLAVÁNÍ:

Velká cena Ostravy (9: rozplavby, 15.30: finále, krytý bazén Sarezy v Porubě).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL:

Kooperativa Cup mužů v Ostravě (9, Beach centrum TJ Mittal na Varenské ulici).

STOLNÍ TENIS:

Mistrovství ČR vozíčkářů v Ostravě (9, hala TJ Mittal na Varenské ulici).

VOLEJBAL:

Interliga kadetů – finálový turnaj v Ostravě (9, hala Sarezy na Hrušovské ulici).

NEDĚLE 17. KVĚTNA

FOTBAL:

Divize E:

Havířov – Poruba (10.15), MS. Albrechtice – Velké Losiny a Kravaře – Rýmařov (oba v 16.30)

Krajský přebor:

Nový Jičín – Pustá Polom (15), Frýdlant n. O. – Lok. Petrovice (16.30, hřiště TJ Sokol Ostravice), Bohuslavice – Háj ve Slezsku, Krnov – Slavoj Bruntál a Oldřišov – Bohumín (vše v 16.30)

I.A třída – skupina A:

Mokré Lazce – Ludgeřovice (10), Krásné Pole – Slavkov a Bolatice – Heřmanice(oba v 16.30), skupina B: Lichnov – Stonava (16.30)

I.B třída – skupina A:

Břidličná – Dolní Benešov B, Strahovice – Zlatníky a Chlebičov – Stěbořice (vše v 16.30)

I.B třída – skupina B:

Kozmice – Dolní Lhota, Šilheřovice – Velká Polom, Píšť – Hať, Vřesina – Markvartovice a Darkovičky – Slovan Ostrava (vše v 16.30)

I.B třída – skupina C:

Hrádek – Dobrá (16.30)

I.B třída – skupina D:

Polanka – Vlčovice, Odry – Kateřinice, Metylovice – Petřvald n. M., Janovice – Suchdol a Tichá – Starý Jičín (vše v 16.30).

HÁZENÁ:

Baráž o postup do mezinárodní Interligy žen: Sokol Poruba – Jindřichův Hradec (15, hala Sarezy v Hrušovské ulici, vstup zdarma); I. liga mužů: Baník OKD Karviná SCM – Jičín B (15).

HOKEJBAL:

I. liga mužů – 4. zápas finále: Intevo Karviná – HBC Třinec (16, SPŠE Karviná).

JEZDECTVÍ:

Velká cena Ostravy ve skokových soutěžích (10 a 13, Stará Bělá).

PLAVÁNÍ:

Velká cena Ostravy (9: rozplavby, 14.30: finále, krytý bazén Sarezy v Porubě).

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL:

Kooperativa Cup mužů v Ostravě (9, Beach centrum TJ Mittal na Varenské ulici).