„Velkou radost nám naši bojovníci udělali na turnaji v amatérském MMA, kde náš klub reprezentovali tři borci. Pro všechny to byla premiéra. Své první vítězství si připsali Radek Mitrenga s Danielem Kaločem, který navíc zvítězil po necelých třiceti vteřinách. Pavel Goluch pak svůj premiérový duel prohrál až na body," pochválil své svěřence Robin Javorek.

Goluch si pak chuť zpravil o několik dní později, kdy ve svém dalším zápase, který se již bojoval pod pravidly K1 (muay thai), zvítězil hned v prvním kole na TKO.

Čím je ale tým bojovníků z GB Draculino ještě znám? Je to věnování se brazilskému jiu-jitsu. „Během května se naši bojovníci představili na čtyřech turnajích. V Mladé Boleslavi si kluci vybojovali dvě zlaté a jednu bronzovou medaili. O týden později jsme se pak vydali na Slovensko, kde jsme získali zlato, stříbro a dva bronzy, čímž jsme se spolu s polskými kolegy stali druhým nejúspěšnějším týmem celého turnaje. Dále následoval prestižní turnaj v polském Konině, kde Michal Sumelidis obsadil krásné druhé místo. Zakončení letošní sezony se pak konalo na domácí půdě ve Frýdku-Místku, kde se uskutečnilo vyvrcholení celé grapplingové sezony na turnaji ADCC Czech Open," dodal Javorek k turnaji, kterého se zúčastnili rovněž bojovníci ze sousedního Slovenska a Polska. „Někteří z nich byli dokonce držiteli černých pásů v BJJ," zdůraznil Robin Javorek.

Zástupci domácího GB Draculino si nakonec vybojovali dvě stříbra a jeden bronz. „Od června pořádáme nábor do tříměsíčního kurzu pro začátečníky. Bližší informace najdou zájemci na našich webovkách www.gbdraculino.cz," zve vyznavače bojového sportu do svých řad trenér Robin Jeřábek.