UFA Hradec Králové – SKP Likop Třinec 2:4 (1:1)

Třineckým hráčům tentokráte chyběl střelecky disponovaný Goj, přesto to byli právě hosté, kteří do utkání vstoupili bez bázně a aktivněji. Královehradečtí futsalisté se po většinu zápasu spíše bránili a spoléhali na nebezpečné rychlé protiútoky. Ve 12. minutě šli domácí po rohovém kopu do vedení, jenže hned o minutu později srovnal skóre kapitán Duda. Úvod druhé části začal pro Likop docela nešťastně, když ve 23. minutě domácí opět vedli.

Další změnu skóre přinesla až 31. minuta, kdy Miczka potáhl míč po straně, nahrál volnému Topiarzovi, pro kterého nebyl problém prostřelit domácího brankáře. Ve 38. minutě šli Třinečtí poprvé do vedení, když Mendrok našel Stoszka. Futsalisté Hradce odvolali brankáře, což se jim nakonec nevyplatilo.

V samém závěru vystihl Mendrok špatnou přihrávku domácích zadáků a střelou skoro přes celé hřiště trefil prázdnou branku a tím i postup do semifinále poháru. Pro Likop je tento pohárový výsledek prozatím nejlepším v celé jeho historii. O postup do finále se Třinec střetne s vítězem utkání Tango Brno – Era-Pack Chrudim.

Třinec: Hekera - Duda, Topiarz, Stoszek, Rakowski, Mendrok, Dorozlo, Miczka. (zd)