Prohrát takhle o gól ke konci zápasu, to musí hodně mrzet?

Samozřejmě, že nás to mrzí, ale pokud vedete v zápase o čtyři branky, tak nemůžete takhle ztratit vyhrané utkání. Navíc brankář Petr Štolcar chytal vynikajícím způsobem. Jenže to, co jsme zahodili v útočné fázi, to nejde popsat. V útoku jsme nebyli schopni proměnit ty šance, které jsme měli. Pokud dáme osmnáct branek, tak nemůžeme počítat s vítězstvím. A to je již náš několikátý zápas, kdy se střelecky kluci trápí. Akorát mě mrzí závěr zápasu, kdy se náš hráč přizná, že míč tečoval a na druhé straně to jejich hráč neudělá. Přiznal to i Karel Hracha, ale je to zkrátka naše blbost. Neříkám ale, že zrovna tento moment ovlivnil zápas. To utkání jsme si prohráli zcela sami. Nedat tolik náskoků, to se rovná doslova šílenosti.

I přesto jste v závěru utkání vedli o tři góly. Co se pak stalo?

Ztratili jsme to ve chvíli, kdy Jarda Dyba za stavu, kdy jsme ještě o branku vedli, trefil z brankoviště pouze do tyčky. Místo abychom vedli o dva góly, tak jsme vzápětí znovu inkasovali a bylo srovnáno. Pak jsme dostali ještě gól ze sedmičky. Zkrátka platilo, že když ty nedáš, tak pak dostaneš. Domácí nás potrestali. S osmnácti brankami nemůžeme nikde vyhrát. To už tady bylo i vloni, kdy jsme ve Dvoře hráli baráž a pohořeli jsme na jejich brankáři. A jsou to u nás jedni a ti samí hráči. Pokud tady Hes nedá ani branku, střelba spojek je katastrofální a obrana také nešlape… Nemůžeme se ani vymlouvat na to, že nám hodně chybí oba Mecové. Navíc do utkání dnes nastoupil trenér Straka, který není zcela ještě vyléčený.

Domácí vás tak po výhře v tabulce předskočili…

Jsme nyní poslední a pokud se chceme ještě v tabulce vyšvihnout, tak musíme stoprocentně doma porazit Přerov (hraje se v neděli 28. února od 17 hodin, pozn. red.). Bude to ale hodně obtížné. Jak jsem již zmínil, nebudeme hrát kompletní a ani oni nehrají vůbec špatně. Na podzim jsme tam dokonce prohráli. Tým je teď psychicky hodně dole, nejsme schopni ty dramatické zápasy dovézt do vítězného konce. Vždyť i s mistrovskou Karvinou jsme doma vedli o pět branek, ale nakonec jsme prohráli. (bog)