V sobotním závodě na klasice se členové SKOB v náročném a kopcovitém terénu dokázali prosadit na stupně vítězů. V kategorii D18C s přehledem zvítězila Vendula Skurková. V nejmladších žácích v kategorii H10N byl Dominik Bábor stříbrný, ve starších žácích (H14C) zaujal rovněž stříbrný stupínek Marek Lepík a ve veteránech (H55C) vyhrál svůj závod Ludvík Zeman.

V nedělní krátké trati opět v kategorii D18C vyhrála s náskokem téměř jedenácti minut Vendula Skurková, ve starších žácích (H14C) byl druhý Marek Lepík, čímž zopakoval své sobotní medailové umístění. Na třetím místě dorazil Radek Božoň. Ve starších dorostencích (H18C) zvítězil s přehledem Václav Mutina.

Nyní mají orientační běžci takzvané žebříčkové prázdniny. K dalším závodům vyběhnout až na počátku září.