Před rokem, 9. listopadu 2011, se Staszko probojoval do finále hlavního turnaje Světové pokerové série v Las Vegas, kde skončil na druhém místě a odnesl si finanční prémii ve výši 98 milionů korun.

Loňský finálový souboj Staszka s favorizovaným Němcem Heinzem vyvolal velkou pozornost veřejnosti a z třineckého „karbaníka" se takřka stala celebrita. „Zájem médií o moji osobu je větší, jezdím i na více turnajů než předtím, trochu se mi život změnil," řekl šestatřicetiletý Staszko.

Nenápadný Staszko připouští, že mu mediální sláva trochu narušuje soukromý život. „Lidé mě poznávají, někdy je to nepříjemné, ale na druhé straně natáčení některých televizních pořadů jako Show Jana Krause, nebo vyhlašování Českých slavíků, byla zajímavá a užil jsem si je," uvedl a dodal, že mnoho rozhovorů i pozvánek na různé akce odmítal. Vyhnul se i pokušení využít popularity k seznamování se ženami.

„Točí se jich kolem mě možná více než před Las Vegas, ale žádné extrémní hony na mě slečny nepořádají. Taky není jednoduché mě zastihnout," sdělil s tím, že si uvědomuje, že každá jeho případná přítelkyně bude podezřívána z toho, že si ho vybrala kvůli vyhraným penězům. „Je to těžké. Lidé vědí, že jsem něco vyhrál, ale člověk se nemůže divit, že holka chce spíše někoho, kdo ji zabezpečí, než nějakého bezdomovce," podotkl.

Úspěšný hráč, který si díky své košili, kterou měl při hrách za pokerovým stolem na sobě, vysloužil přezdívku „flanelový ďábel", stojí za výrazným nárůstem popularity pokeru v České republice. Ze Staszkova úspěchu těží i provozovatelé pokerových serverů, kterým stoupá návštěvnost.