Sešla se zde nejlepší desítka družstev děvčat i chlapců z celé Moravy, která se do závěrečných zápasů probojovala. Nechyběla ani děvčata TJ Slezan, která dokonce dlouho bojovala o titul. V závěru soutěže se však prosadil favorizovaný AK Zlín.

Frýdecko-místecké atletky však uhájily stříbrné medaile před dotírajícím Sokolem Opava. Ve svých disciplínách se nejvíce prosadily Lucie Dluhá druhým a Veronika Siebeltová třetím místem v chůzi na 3000 m.

Ve skoku o tyči dokonce zcela ovládly stupně vítězů v pořadí Anna Šmídová, Beáta Marková a Veronika Moškořová. Beáta Marková přidala 2. místo na 800 m a Veronika Moškořová pro změnu na 300 m.

Dvě čtvrtá místa na 60 m a 150 metrů vybojovala Kateřina Klepáčová, v kladivu přidala čtvrté místo Simona Dresslerová, na 300 metrů Petra Čaganová a na 200 m překážek Nikola Horňáčková.

Snažení děvčat zakončila vítězstvím štafeta 4 x 60 m ve složení Kateřina Klepáčová, Veronika Moškořová, Beáta Marková, Nikola Horňáčková. Děvčata si druhým místem zajistila postup do finále MČR. (zd)