Především v závod2 Českého poháru mládeže ve dvojboji (plavání + běh), který se uskutečnil v Bystřici na Třinecku, byli členové frýdecko-místeckého klubu vidět v popředí výsledkové listiny. Nejvíce se v kombinaci plavání a běhu dařilo Vandě Žákové (ročník 2003), která v konkurenci dívek z klubů celé České republiky obsadila skvělé druhé místo. Těsně pod stupni vítězů skončil Tobiáš Šimčák (2004), který ovšem startoval s o rok staršími soupeři. Podobně dopadl tak0 Maxmilián Navrátil (2002). Pátý pak skončil ještě Štěpán Surma (2004).

Mladí plavci z Lašského sportovního klubu Frýdek-Místek se velmi úspěšně prezentovali na dvou významných závodech.

Velmi hodnotné výkony ukázala frýdecká děvčata v kategorii ročníků 2001 a 2002, kdy Kateřina Lasotová vylepšila o pět vteřin svůj osobní rekord v plavecké části na 100 m VZ a celkově skončila desátá. Dařilo se rovněž Anně Fialové, která ukrojila ze svého plaveckého maxima také pět sekund a umístila se na 13. místě.

Mladí plavci z Lašského sportovního klubu Frýdek-Místek se velmi úspěšně prezentovali na dvou významných závodech.

Výsledky frýdecko-místeckých plavců a výborná práce jejich trenérů byla pak ještě zúročena na závodech v Novém Jičíně. Zde si skvěle vedla Beáta Gazdová, která v osobním rekordu na 100 m prsa skončila těsně pod stupni vítězů. Mladá plavkyně tak nyní musí čekat, zda jí osažený čas bude nakonec stačit na postup na MČR. „Věříme, že nastolený trend bude nadále pokračovat, a že oslovíme i další zájemce nejen o plavání, ale také o moderní pětiboj. Více o naší činnosti najdete na našich webových stránkách www.plavanifrydekmistek.cz," řekl Pavel Gazda z Lašského sportovního klubu.