Paskov Saurians – FBC Vikings Kopřivnice 1:7 (0:2, 1:4, 0:1)

Na utkání se paskovští mladíci těšili, jelikož poslední utkání sehráli někdy před měsícem. S úvodním hvizdem ale nažhavení opadlo a v 6. minutě přišel trest v podobě vedoucího gólu kopřivnických Vikingů.

Další sprcha přišla po vhozeném buly, kdy Paskov inkasoval podruhé. Celou polovinu druhé třetiny se Ještěři snažili o snížení nepříznivého stavu, pak se však opět prosadili střelecky Vikingové a o vítězi zápasu bylo rozhodnuto. Jedinou branku Paskova vstřelil Adam Kučera.

Paskov Saurians – Torpedo Havířov 2:6 (1:2, 1:2, 0:2)

Na druhé utkání trenéři Paskova trochu pozměnili sestavu, jenže hned v úvodní minutě se domácí Havířov ujal jednobrankového vedení. Ve 3. minutě se podařilo Lumčíkovi vyrovnat, když zužitkoval přihrávky od Tománka. Domácím odpověď netrvala příliš dlouho, takže se šlo o první přestávce do kabin za stavu 1:2 pro Torpedo.

Začátek druhé třetiny Ještěrům vůbec nevyšel. Po 17 sekundách hry totiž svítil na ukazateli skóre stav 1:4! Ve třetí minutě snížil Pělucha, ale to bylo nakonec z obou stran ve druhé části zápasu vše. V závěrečné třetině si Havířovští dvěma přesnými zásahy vítězství pohlídali.

„Obě utkání jasně ukázaly, že musíme zlepšit produktivitu naší střelby. Snad se vše zlepší a kluci se konečně dočkají vítězství. S Havířovem jsme sehráli vcelku vyrovnaný duel, ale nesmíme se dopouštět zbytečných chyb,“ řekl po utkání trenér paskovských mládežníků Michal Šeděnka.

Paskov: Maršálek, Ivan - Kuchařík, Štěrba, K. Tománek, Š. Tománek, Pělucha, Lukšík, Černý, Klimša, Sýkora, Čech, Kučera, Procházka. Trenér: Michal Šeděnka. (jb)